21 Mart 2018, 18:36 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Başkan Seyhan'ın açıklaması

Başkan Seyhan'ın açıklaması

Başkan Seyhan'ın açıklaması...


Erkan Seyhan: Fakültemiz İlçemize ve Ülkemize hayırlı olsun.

AK Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan, Aksaray Üniversitesi Şereflikoçhisar Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu’nun Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’ne bağlı Fakülte olması konusunda bir basın açıklaması yaptı.

Seyhan; “Fakültemiz ilçemize ve ülkemize hayırlı olsun. Fakültemizde yetişecek olan öğrencilerimizin ülkemize ve milletimize bağlı birer bireyler olarak yetişmesini temenni ederim” dediği açıklamasında şunları söyledi;

“Aksaray Üniversitesi Rektörlüğü bünyesinde bulunan Şereflikoçhisar Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu çalışmalarımız ve girişimlerimiz neticesinde Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörlüğüne bağlanarak Şereflikoçhisar Uygulamalı Bilimler Fakültesi olmuştur. İlçemizde daha fazla öğrencinin öğrenim görmesini sağlayacak olan kararname Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından onaylanmıştır.

Taleplerimiz çalışmalarımız ve görüşmelerimiz doğrultusunda 2017 Kasım ayı itibari ile Ak Parti Ankara Bölge Milletvekillerimiz, YÖK Başkanımız Prof. Dr. M. A. Yekta Saraç ile de görüşmüştür ve Ak Parti Ankara İl Başkanımız M. Nedim Yamalı çalışmaları ve destekleriyle de Yüksekokulumuz, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’ne bağlı fakülte olmuştur.

İlçe nüfusumuzun artmasına etki eden, ekonomimize katkı sağlayacak olan bacasız fabrika fakültemiz ile ilgili daha fazla bölüm açılması noktasında çalışmalarımız devam etmektedir. İki büyük fakültenin ilçemize kazandırma noktasında yoğun bir çaba da sarf ediyoruz.

İlçemiz için hayatı önem taşıyan, bu konuda olduğu gibi her konuda bizlerin yanında olan, fikir ve önerilerimize her zaman destek veren çok kıymetli Ak Parti Ankara İl Başkanımız M. Nedim Yamalı’ya, hepsi birbirinden kıymetli çok değerli Ak Parti Ankara Milletvekillerimize, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Doğan’a, bu çalışmada benimle birlikte mesai harcayan değerli dava arkadaşlarım ilçe yönetim kurulu üyelerime çok teşekkür ederim.

Fakültemiz ilçemize ve ülkemize hayırlı olsun. Fakültemizde yetişecek olan öğrencilerimizin ülkemize ve milletimize bağlı birer bireyler olarak yetişmesini temenni ederim.”  22 Mart 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1271 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.090 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para