21 Mart 2018, 18:27 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

OSB Müteşebbis Heyeti toplandı

OSB Müteşebbis Heyeti toplandı

OSB Müteşebbis Heyeti toplandı...a
Kaymakam Sedat Yıldırım Başkanlığı’nda OSB Müteşebbis Heyeti toplandı.

Tuzgölü salonunda yapılan toplantıya; Müteşebbis Heyet Başkanı Kaymakam  Sedat Yıldırım ile Müteşebbis Heyet üyeleri; Belediye Başkanı Ferda Polat, Ticaret Odası Başkanı Yasin Tekin, Esma Doğan Candan, Tamam Çevik, Murat Çağdaş, Fundagül Kocaay, Ebru Akgün Yalçın, Zeynep İğdir, İlker Kulein, Mahmut Salih Susan, Aktan Tolga Aktaş, İbrahim Öztaş, Şener Erdil ve Erdoğan Mutlu katıldı.

Toplantıda; GES projesi ile ilgili bir firmanın sunumunun dinlendiği, alt yapı proje ihalesini alan Ankara’da faaliyet gösteren bir firmanın başladığı proje çalışmaları hakkında görüşlerini belirttiği ifade edilirken, İllçemizi, OSB Üst Kurulda temsil etmesi için Belediye Başkanı Ferda Polat’ın seçildiği belirtildi.

Diğer yandan; Organize Sanayi Bölgesi altyapı proje ihalesi için 90 gün süre verildiği, proje çalışmasının bitiminin ardından da alt yapı ihalesinin yapılacağa öğrenildi.


  22 Mart 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1057 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


ahmet
vay be arkadaş ne OSB yimiş böyle.artık kani oldum bu OSB balık kavağa çıkınca bitecek.OSB çalışmaları başladığında ben altı aylıktım elli yaşıma geldim,daha berlin duvarı yıkılmamış,çernobil patlamamış,saddam dimdik ayakta duruyordu.(bunlar ironi)kelli felli insanlarsınız dalga mi geçiyorsunuz koçhisar eridi bitti ,kelaynak kuşu gibi burada koçhisarlı insan nesli kalmadı.göç vere vere sıfırı tükettik.boy boy resim çektirip oldu olacak bitti bitecek deyip ne bizi kandırın ne de kendinize yazık etmeyin. birgün bittiğinde (az evvel söyledim balık kavağa çıkınca) gururla çıkın ve BİTTİ deyin .ya da susun!!!!
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]