14 Mart 2018, 14:59 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Taşeron işçilere mülakat

Taşeron işçilere mülakat

Taşeron işçilere mülakat...


İlçemiz Devlet Hastanesinde; Bilgi işlem, temizlik, güvenlik, kalorifer ve teknisyen olarak taşeron firmaya bağlı çalışan 56 kişinin kadroya alınmaları için sözlü mülakat yapıldı.

2017 Aralık Ayında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, “Taşeron Kadro” konusu ile ilgili bir açıklama yapmıştı. Sarıeroğlu açıklamasında; “450 bin taşeron işçinin sürekli işçi kadrolarına geçeceğini,  tüm kamu ve özel bütçeli kuruluşların kapsamda olduğunu ve yapılacak sınavın mevcut düzenleme gereği koyduklarını belirterek;  “İnşallah bütün çalışanlarımızı kadroya alacağız. Taşeron sınavı kursları açılmış, kitaplar çıkmış. Kardeşlerimiz asla buralara gitmesinler. Sınav, yaptıkları işle alakalı olacak” şeklinde konuşmuştu.

HASTANEDE SÖZLÜ MÜLAKAT SINAVI
Cuma günü de ilçemiz hastanesinde çalışan işçilere, sözlü mülakat sınavı yapıldı.

Bilgi işlem, temizlik, güvenlik, kalorifer ve teknisyen olarak hastanede çalışan ve kadroya geçmeyi bekleyen 56 kişiye,  Ankara Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü’nden gelen heyet tarafından sözlü mülakat sınavı gerçekleştirildi.

Edinilen bilgilere göre; sınavda, Genel Kültür soruları ile işçilerin kendi meslekleriyle ilgili sorular soruldu.

Beklentilerini muhabirimize dile getiren işçiler de; tek dileklerinin kadroya alınmak olduğunu ve sınav sonucunu heyecanla beklediklerini ifade ettiler.


     15 Mart 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2050 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


hastane yöneticilerine kadro verilmiş müjdeler olsun artık levent kırca parodileri tadında bir hastane olan şereflikoçhisar devlet hastanesi dahada güzel olacaktır
asd
aRALARINDA EMEKÇİ İNSANLARDA VAR.ONLARA SÖZÜM YOK HELAL OLSUN.AMMAAA O TORPİLCİLER VARYA ONLARA TEK SORUM ALDIĞINIZ MAAŞI NASI YİCEKSİNİZ ÇOCUKLARINIZA NASIL YEDİRECEKSİNİZ.BU DUNYANIN SONU VAR UNUTMAYIN.ADAMLAR HAVADAN MEMUR OLDU BU NASI SİTEM
Atanamayan öğretmene cvp
Kim dedi sana oku diye ye iç gez iktidarın arkasında 5 yıl bayrak salla tmm
ATANAMAYAN ÖĞRETMEN
BRAVO BİZ YILLARCA OKUYALIM SINAVLARA GİRELİM RESİMDE BİZLE AYNI DÖNEM OKUYAN KİTAP DEFTERLE ALAKASI OLMAYANLAR sözlü MÜLAKAT KISA ADI TORPİL İLE EMEK VERMEDEN KADRO ALSIN TEBRİK EDİYORUM HAKKANİYET...bu arada sözüm arkadaşlara değil yanlış olan sisteme ...tabi sistem varsa
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]