07 Mart 2018, 14:51 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Yasin Tekin yeniden aday

Yasin Tekin yeniden aday

Yasin Tekin yeniden aday...
Tekin tekrar seçilmesi halinde hedefinin OSB ve Yüksekokul’un fakülteye dönüştürülmesi olduğunu söyledi.

Ticaret Odası Başkanı Yasin Tekin, 1 Nisan 2018 tarihinde yapılacak olan Oda’nın seçiminde tekrar aday olduğunu, düzenlediği basın toplantısında açıkladı.

Tekin, tekrar seçildiği taktirde neler yapacağını belirterek; “Önümüzdeki dönemde kazanmamız halinde ön plana çıkaracağımız çalışmamız, OSB’nin tamamlanması ve Yüksekokulun fakülteye dönüştürülmesi olacaktır” dedi.

Yasin Tekin’in yaptığı açıklamanın tamamı ise şöyle;

“Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin tüm Oda ve Borsa seçimleri Nisan 2018 ayı içerisinde Türkiye’nin tamamında gerçekleşecektir.
İlçemizin Ticaret Odası seçimi İlçe Seçim Kurulu’nun da olur verip uygun vermesi halinde 1 Nisan 2018 Pazar Günü gerçekleşecektir.

İki dönemdir sürdürdüğüm Şereflikoçhisar Ticaret Odası Başkanlığı’na tekrar aday olduğumu ve seçime gireceğimi tüm hemşehrilerime ve üyelerime bildirir, seçimin sorunsuz bir şekilde geçmesini ve hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim.

Önümüzdeki dönemde kazanmamız halinde ön plana çıkaracağımız çalışmamız; OSB’nin tamamlanması ve Yüksekokulun fakülteye dönüştürülmesi olacaktır.

Çalışmalarımız Şereflikoçhisar’ın gelişmesi ve üyelerimizin daha fazla üretim yapmasını sağlamak, ekonomiye katkıda bulunmaktır.”

KOSGEB İLE İLGİLİ DUYURU
KOSGEB’ten görevlilerinin geleceğini ve İlçemizde KOSGEB ile ilgili bilgiler aktaracağını söyleyen Yasin Tekin;  “13 Mart 2018 tarihi saat 10.00-15.00 arası KOSGEB Çankaya Müdürlüğü’nden bir görevli Odamıza gelecek, tüm üyelerimiz ve İlçemiz sakinlerine KOSGEB ile ilgili bilgi, danışma, başvuru, evrak doldurma ve evrak tesliminde yardımcı olacaktır.

Bu konuda yararlanmak isteyen hemşehrilerimizin Odamıza başvurmalarını rica ederim”dedi.
Bu vesileyle Odamız seçimlerinin hayırlara vesile olmasını diler, tüm üye ve hemşehrilerimize saygılarımı sunarım”
dedi.


  8 Mart 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1411 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.074 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para