07 Mart 2018, 14:45 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Saadet Partisi çevre mahalleleri ziyaret etti

Saadet Partisi çevre mahalleleri ziyaret etti

Saadet Partisi çevre mahalleleri ziyaret etti...
Saadet Partisi, ülkemiz gündeminin yanı sıra sahaya inerek, ilçemizde de ağırlığını hissettirmeye başladı.

Geçtiğimiz Pazar günü Saadet Partisi ilçe yönetiminin yanı sıra, Ankara İl Başkan Yardımcıları ve il yönetim kurulu üyeleri, diğer ilçe başkanları ve ilçe yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir ekiple merkezde  ve yeni mahalle olan köylerde 5 ayrı ekiple tarama yaptı.

Konu ile ilgili Saadet Partisi ilçe başkanı Mutlu Öcal; “sadece seçim zamanı değil, her fırsatta sahada halkımızla iç içeyiz. Milli görüş bu milletin aslıdır, tarihidir, ruh köküdür, ve bütün sorunları çözecek olan yegane yerli unsurdur” ifadelerini kullandı.

Öcal’ın yaptığı açıklamanın satır başları şu şekilde;

Bütün memleketimizde olduğu gibi hemşehrilerimiz de kutuplaşmadan, gerginlikten bunalmış olduklarını beyan ediyorlar. Tuzlanın elden çıkmasıyla sadece nakliye sektörü etkilenmişken ve o tarihten itibaren Şereflikoçhisar’ın ciddi manada kan kaybı göze çarparken, şeker fabrikalarının özelleştirilmesiyle nakliye sektörünün yanı sıra zaten boşalmış olan köylerdeki çiftçilik ve hayvancılıkla uğraşanların durumunu ne olacağı da insanımızı endişeye sevk ediyor.

Bugün tarihten bir haber troller milletimizin kafasını karıştırmakta, bunun sonucu olarak da ziyaretlerimiz esnasında en çok sorulan soruların başında X partisi ile ittifak kuracak mısınız? Sorusu gelmektedir. Geçmişte Milli selamet Partisi ile CHP koalisyon kurmuş, Kıbrıs barış harekatı başta olmak üzere, ağır sanayi hamleleri yapmış, önce ahlak ve maneviyat prensibi doğrultusunda, manevi kalkınma alanında da sadece 48 milletvekili ile önemli başarılara imza atmıştır. Yine Milliyetçi Cephe Hükümetleriyle Adalet Partisi ve Milliyetçi hareket Partisi ile de koalisyonlar kurmuştur. Aynı ağır sanayi ve manevi kalkınma hamleleri o dönemde de devam etmiştir. 200 fabrikanın temeli bu dönemlerde atılmış, 70 tanesi de bitirlmiştir.

Aselsan, Tusaş, Çelbor, Gerkonsan, Taksan, Teletaş gibi milli savunma sanayi temelleri o zaman atılmıştır. 1996 yılında yani, 1994 yılı 5 nisan kararları ile memleketimiz en ağır ekonomik sıkıntılarını yaşamaya devam ettiği bir dönemde DYP ile koalisyon kurduk.  Refahyol hükümeti ile yaptığımız hizmetler; cumhuriyet tarihinde görülmemiş denk bütçe, havuz sistemi gibi çalışmalar dillere destan olmuş, kendi öz kaynaklarımızla halkımıza “zam yapmadan, yeni vergi koymadan” %300 lere varan oranda Emekliye, işçiye memura zam yaptık. Çiftçilerimizi en yüksek taban fiyatları o dönemde aldı, asgari ücret %’100 ün üzerinde zamlandı.

Biz en zor zamanlarda bu ülkeyi düzlüğe çıkardık ve bunu bu ülkenin farklı partileriyle koalisyonlarla yaptık. Kiminle koalisyon yaptığımızdan çok hangi programın uygulanacağı önemlidir, faizci kapitalist sistem mi? Adil düzen mi?

15 temmuz gibi korkunç bir kalkışma yaşadık. İnsanımız kendini tankların altına attı. Geldiğimiz bu noktada, rahmetli Erbakan hocamızın ifadesiyle Türkiye varoluş-yokoluş sürecine hızla ilerliyor ve adeta tekerlerin altına yatarak durdurma şansımız var. Hükümet aynı politikalara devam etmesi durumunda hiç bir imkanın kalmayacağını ve canımızı feda etsek dahi kurtuluş şansı kalmayacağını bir kez daha açıkça ifade ediyoruz. Milli görüş alternatif değil, zorunluluktur.

Ziyaretlerimiz esnasında bize ilgi gösteren, derdini paylaşan, yardımcı olan hemşehrilerimize, esnafımıza, oda başkanlarımıza ve emniyet güçlerimize Saadet partimiz adına teşekkür ediyoruz.


  8 Mart 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1422 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


PUSAT
aynı politika derken neyi kastediyor bu herif yanlış olan neymiş peki?
saadettin
bizim bildiğimiz "saadet"gitmiş "saadettin" gelmiş maşallah.siz kelli felli ortada dolaşacağınıza,gazino .....su gibi onun bunun kucağına atılacağınıza erbakan hocanın mezarda ruhunu sıkıyorsunuz, adamcağız oradan basbas bağırıyor ona bir kulak verin.yazıklar olsun size bunun vebali altında kalacaksınız.
Bir sey sorcam
Saadet partisinin baskani NUman kurtulmustu surekli hukumete agir sozlerde bulunuyordu sonran koltugu gorunce takim degistirdi.... Birde sayin Erbakan olunce cocuklari miras kavgasiyla mi gundeme gelmisti yanlis hatirliyor olabilirim
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.090 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para