07 Mart 2018, 14:39 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Kalkınma Ajansına proje sunulacak

Kalkınma Ajansına proje sunulacak

Kalkınma Ajansına proje sunulacak...
Tuz ve tuz ürünlerinin İlçemize ait bir marka olması için çalışmalar başlatıldı.

2018 Şubat Ayı içerisinde, Kaymakam Sedat Yıldırım’ı Başkent  Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Feride Bahar Kurtulmuşoğlu, Çankaya Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ayşegül Taş ve akademik heyet ziyaret etmişti.

Heyet ziyarette; Ankara Kalkınma Ajansı tarafından ilçelerin kalkınması için ilçelere ait projelere destek verildiği ve bu projelerinde amacının ilçelere ait yerel markaları güçlendirmek olduğu belirtilerek Şereflikoçhisar’ın da bu destekten faydalanması için ilçeye ait herhangi bir ürünü markalaştırmak için bir projenin yapılıp yapılamayacağı konusunda Kaymakam Sedat Yıldırım ile birlikte fikir teatisinde bulunmuşlardı.

Edinilen bilgiye göre; Öğretim Üyelerinden oluşan heyet ve İlçemiz Kaymakamlığın bugünlerde, Tuz ve tuz ürünlerimizin markalaşması için çalışmalar yaptığı, 15 Mart’a kadar çalışmaların bitirilip, hazırlanan projenin Ankara Kalkınma Ajansına Öğretim Üyeleri ile birlikte Kaymakamlığımızca birlikte sunulacağa ve bu projenin sonucunun beklenileceği öğrenildi.


  8 Mart 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1362 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para