07 Mart 2018, 14:18 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

ŞEDER Başkanından yeni bir organizasyon

ŞEDER Başkanından yeni bir organizasyon

Haydi siz de mahallenizin takımını oluşturun...


Ankara’da yapılacak olan turnuvaya katılmak için haydi siz de mahallenizin takımını oluşturun.

Şereflikoçhisarlılar Dayanışma ve Kültür Derneği (ŞEDER) Başkanı Ümit Yıldız tarafından organizasyonu yapılmaya başlanılan halı saha turnuvası için Şereflikoçhisar’ın çevre mahallelerinin (köylerin) takımlarını oluşturarak turnuvaya katılmaya davet ediliyor.

Halı Saha Turnuvası’nın Nisan-Mayıs Ayları gibi Ankara’da yapılacağını belirten Ümit Yıldız, turnuvanın amacının da Şereflikoçhisarlıları Ankara’da biraraya getirmek olduğunu ifade etti.

Çağrısını 1 Mart 2018 tarihinde sosyal paylaşım üzerinden yapan ve gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Zeynep Görgülü’yü de arayarak çağrısını bir haberle vatandaşlara duyurulması arzusunu ifade eden ŞEDER Başkanı Ümit Yıldız; 5 gün içinde yaptığı çağrısına 12 mahallenin (köyün) başvurduğunu ve oluşturulan bu mahalle takımların sorumlularının olduğunu söyledi.

Oluşturulan her mahalle takımının sponsorunun kendi mahalleleri (köylüleri) olduğunu belirten Yıldız, çağrısından sonra kendisine başvuran mahallelerin olduğunu ifade ederek; “Yapacağımız halı saha organizasyonu için başvuruları alıyoruz. Şimdiye kadar bize başvuran mahalle (köy) takımlarımız ve sorumluları;

Şeyhli  mahallesinden Ümit Yıldız, Kacarlı mahallesinden Yunus Emekçi, Şeker mahallesinden Celaleddin Erbay, Fadıllı mahallesinden Oktay Aktaş, Yusufuşağı mahallesinden Ramazan Kutlu, Gülhüyük mahallesinden Alper Onat, Hacıbektaşlı mahallesinden Özcan Seyhan, Hamzalı mahallesinden Volkan Çetinkaya, Kadıncık mahallesinden Ercan Kılıç, Doğankaya mahallesinden Muharrem Yılmaz, Musular mahallesinden İsmail Görgülü ve Akin mahallesinden Osman Akay’dır.” dedi.

Başvuruların devam ettiğini de belirten Başkan Ümit Yıldız, takım oluşturarak turnuvaya katılmak isteyen mahallelerin (köylerin) ve sorumlularının bizzat kendisine 0532 351 39 99 nolu telefondan ulaşmaları gerektiğini söyledi.

Geniş kapsamlı bir organizasyon olacağını ifade eden Yıldız, Şereflikoçhisar’ın tüm mahallelerini turnuvaya katılmaya davet etti.

  8 Mart 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1485 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


bilgi paylaştıkça güzeldir
sayın çengel gazetesinden isteğim gazetesinde ve bilbordlarda çengel gazetesinin reklamını yapması
misafir
Organize Sanayinin bir an önce açılma çalışmalarına katılın.
özdilek
sayın şeder derneği yetkilileri gelin ilçem için bir projem var diye bir link açılsın isteyen ilçenin geleceği için fikir plan proje yapsın sizlerde bunları takip edip gerekli çalışmalar yapın örnek çamlıdere nüfus kaydını ilçesine aldırana 5 yıl süre ile çeyrek altın verdi ilçe nüfusu 750-1000 arası arttı gelin bizim ilçede böyle bir çalışma başlatsın ilçeye bina yapanlar fabrika kuramazmı prefabrik konut fabrikası otomotiv yan sanayii,kireç alçı fabrikası,ilçeye bakanlıklar ile irtibata geçilip türkiyenin ilk pervaneli araçlar motor,yer hizmetleri kule hizmetleri bakım vs. bölümleri olan ülkenin ilk mesleki ve teknik anadolu lisesi kurulamazmı ülkenin ilk tarım cezaevi kampüsü ilçeye kurulamazmı hepsi çalışma istiyor çiftçiye destek için ilçeye bir adet petrol açılamazmı gelin şeder bunları gündeme getirin ilçe boşalıyor ilçem eski günlerine dönsün şereflikoçhisar yok olmasın
The Citizen
Bak Bilader..Ben üretici, emekçi birisi olarak sana göre eksik akıllı olabilirim. Ama bir laf vardır. Tam sana göre "Mahalle yanarken.. " diye başlar bildin mi? Böyle bir dernek sivil toplum kuruluşu varsa niye beni dinlemiyorsun.. Sıkıntılarımı, üreten emekçi haklarını niye savunmuyorsun? İsmini taşıdığın güzel yurdumda geçimini reçberlikle yapan karın tokluğuna çalışan.. Tohum, gübre, mazot, ilaçlama vs. parası ile ezilen bizlerin sıkıntılarını.. Çiftçilik yapmak istemeyen yeni kuşakları ,çocuklarımızı, Ankara da asgari ücrete emekleri tüketilen gençlikleri yok olan yavrularımızın sıkıntılarına dernek olarak çözmeye, göç vermemizin sebeplerini araştırma, oturduğun yerden çok ihtiyacımız varmış gibi Futbol Turnuvası yapılacak gibi sapır saçma , Birde bunun için kalkıp Ankara ya gidilmesini iste.. Adama sorarlar Sen kime çalışıyorsun?.. Benim sorunlarımı çöz, çözmesen bile dernek olarak kabul gücün, kabul edilme gücün vardır elbet.. Çözmesen bile dinle.. Araştır. Ya da Gölge Etme..
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para