28 Şubat 2018, 14:39 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Milletvekili Muharrem İnce'den ilçemize ziyaret

Milletvekili Muharrem İnce'den ilçemize ziyaret

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce:Biz milletle ittifak kuracağız...
CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce:Biz milletle ittifak kuracağız

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Bartın Milletvekili Muhammet Rıza Yalçınkaya ile birlikte Aksaray’da katıldığı bir programdan sonra Ankara’ya giderken Şereflikoçhisar’da partililer ile biraraya geldi.

CHP İlçe Başkanı Mahmut Celal Ünsal ve Yönetim Kurulu Üyelerinin karşıladığı Milletvekili Muharrem İnce, partililerine gündemle ilgili kısa bir konuşma yaptı.

“Bugün İttifak kuranların derdi Türkiye değil, Türkiye’nin bekası da değil. Bunların derdi; Sen beni Meclise sok, ben de seni başkan yapayım” diyen Muharrem İnce, konuşmasında şunları söyledi;

“Önümüzde bir İttifak var. Bu ittifak ikili bir ittifak değil, üçlü bir ittifak. AKP, MHP ve YSK. Cumhur ittifakı değil, bu çıkar ittifakı. Er meydanlarından kaçanların ittifakı bu. %10 barajını ittifakla geçmek isteyenlerin ittifakı bu. %9,5 alan baraja takılacak %3 alan ittifakla barajı geçecek. Burada Afrin’e en önde ben giderim diyenler seçimde er meydanında kaçıyor.

Buradan nasıl çıkacağız? Derseniz. Buradan Milletin ittifakıyla çıkacağız. Biz milletle ittifak kuracağız. Şereflikoçhisar’daki çiftçi ile, Giresun’daki fındık üreticisi ile, Diyarbakır’daki karpuz üreticisi ile, Muğla’daki emekliyle, Ankara’daki işsizle, milletle ittifakla kuracağız biz. Öyle çıkacağız bu işin içinden.

Bugün ittifak kuranların derdi Türkiye değil, Türkiye’nin bekası da değil. Bunların derdi; sen beni Meclise sok, ben de seni başkan yapayım. Erdoğan’la Bahçeli arasındaki durum bu.

Milliyetçiliği ayaklar altına alanlarla, Milliyetçiler kol kola. Böyle bir pazarlık bu. Buna hep birlikte dur diyeceğiz”
dedi.

Konuşmadan sonra partililerle kısa bir görüşme yapan Yalova Milletvekili Muharrem İnce, ilçeden ayrıldı.

 1 Mart 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1667 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


koc kemal
Birbirine serefsiz, cibiliyetsiz, aklinaza ne kadar asagilayici kelimeler varsa saydilar ontan sonrada ittifak. Kime karsi ittifak? en büyük nifah sokan sizler degilmisiniz?
Insallah halk bunun hesabini soracak.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]