28 Şubat 2018, 14:32 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Şoförler Odası'nın Genel Kurulu yapılacak

Şoförler Odası'nın Genel Kurulu yapılacak

Şoförler Odası’nın seçimli genel kurulu pazar günü yapılacak...
Şoförler Odası’nın seçimli genel kurulu pazar günü yapılacak.

Şoförler Odası’nın seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı 4 Mart 2018 Pazar Günü saat 11.00’de Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın üst katındaki toplantı Salonunda yapılacağından mevcut Başkan Mustafa Alıcı tarafından düzenlenen bir organizasyonla adayların tanıtımı yapıldı.

Birlik ve beraberlik içinde herkese örnek olacak bir davranışla bir araya gelen Özcan Güçlü, Durmuş Alıcı, Ayhan Çetin ve Celal Yılmaz’ın başkanlığa aday oldukları belirtilirken mevcut Başkan Mustafa Alıcı da kendisinin aday olmadığını açıkladı.

Kim seçilirse seçilsin her daim arkadaş olarak kalacaklarını, bugün olduğu gibi seçimden sonra da birlik ve beraberlik içinde olacaklarını ifade eden mevcut Başkan Mustafa Alıcı ve Başkan Adayları, 4 Mart 2018 Pazar Günü saat 11.00’da yapılacak kongreye Şereflikoçhisar halkının davetli olduğunu söylediler.

BURAYA HİZMET YAPMAK İÇİN GELDİK
Dinlenmek istediği için 3.dönem aday olmayacağını ifade eden Başkan Mustafa Alıcı, “Neden aday olmadığını?” belirten bir açıklama yaptı.

Alıcı, ilk olarak Afrin’de Zeytin Dalı Harekatında operasyonda olan Mehmetçiklerimize başarılar diledi ve “Türkiye’nin bir terör sorunu dolayısıyla Afrin’de operasyon yapan Mehmetçiklerimize yapmış oldukları mücadelede başarılar diliyor, alınlarından öpüyorum” dedi.

“Odamızın 4 Mart 2018 Pazar Günü kongresi var. 2010’da görevi aldım, 2018 yılına kadar iki dönem görevimi yaptım. 2018’den sonra bu göreve aday olmadığımı yönetimime, arkadaşlarıma ve şoför camiasına bir sene önceden duyurmaya çalıştım” diyen Alıcı, Şoförler Odası Başkanlığına aday olan arkadaşlarının da adaylıklarını açıkladıktan sonra, yollarına devam ettiklerini söyledi.

“Görevde olduğu sürece Şereflikoçhisar Odası’nın menfaatleri, üyelerimizin menfaatleri ve ilçemizin menfaatleri doğrultusunda ne yapılması gereken varsa yapmaya çalıştım” şeklinde konuşan Mustafa Alıcı; göreve geldiğinde Odanın temel sorunları olduğunu, bu sorunlara temel çözümler getirerek bir kamu kuruluşu olma hüviyetine, özelliğine, yapısına kavuşturarak bir envanter yapmasını sağlayacak duruma getirerek çalışmalara devam ettiklerini, kendisinin, arkadaşlarının ve Odanın çalışanlarının geçimlerini sağlayabilmeleri için ellerinden ne geliyorsa yapmaya çalıştıklarını,
Odanın daha aktif hale gelmesi ve üyeye hizmet getirebilmesi için çıkan yasaları da üyelere en üst seviyede anlatmaya çalıştıklarını..vb. daha çok iş yaptıklarını belirtti.

Yapmış olduğu girişimler sonucunda Birlik tarafından Şoförler Odası’nın yerinin değiştirileceğini belirten Alıcı, bırakmasının sebebini de biraz dinlenmek istediğini, ailesiyle aldığı bir karar olduğunu söyledi.

“Biz buraya üyelerimize hizmet yapmaya, işlerini kolaylaştırmaya, mesleklerini en iyi şekilde yapmalarını sağlamak için geldik” diyen Alıcı; “Kul hakkı yemeden temsil babında, camianın en iyi şekilde temsil edilmesi hem mesleki anlamda hem yereldeki protokol anlamında ilçemize katkı verme anlamında üzerine düşen ne varsa herhangi bir görüş ayırt etmeksizin elimden geldiğince yapmaya çalıştım. Bugün de yapmaya çalıştım, yarında yapmaya çalışacağım, geçmişte de yaptım” şeklinde konuşarak Başkan Adaylarına da hayırlı olsun temennisinde bulundu.

ADAYLARIN ORTAK AÇIKLAMASI;
Şoförler Odası Başkan Adayları; Özcan Güçlü, Durmuş Alıcı, Ayhan Çetin ve Celal Yılmaz da ortak bir açıklama yaparak; “Mevcut Başkanımıza teşekkür ederiz bizi buraya topladığından dolayı ve bizle istişare yaparak kongre sürecini yönetmesinden dolayı. Gerçekten takdire şayan bir hareket olduğunu belirtiyoruz.

Kongremizin; Vatanımıza, milletimize, Şereflikoçhisar halkına hayırlı olmasını diler, 4 adayımızla birlikte güzel bir kongre geçirmeyi temenni ederiz” şeklinde konuştular.


 1 Mart 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1431 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


UFUK ÖZ
Bu seçimi şöförler odasının yönetimindeki tecrübesiyle olsun Karekteriyle olsun o odaya ÖZCAN BAŞKAN Yakışır
        OYUMUZDA KALBİMİZDE SENİNLE ÖZCAN BAŞKAN
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]