28 Şubat 2018, 14:20 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Belediye sesimizi duysun artık

Belediye sesimizi duysun artık

Sarıkaya Mahallesi sakinleri şikayetçi...


Eski virane evlerin yıkılmadığından ve pisliklerin temizlenmediğinden dolayı Sarıkaya Mahallesinin sakinlerinden şikayet var.

Sarıkaya Mahallesi Karadere sokak, su deposu altında bulunan virane evlerin bulunduğunu ve bunların yıkılması gerektiğini belirten mahalle sakinleri; “Evlerin yıkılması gerekiyor. Zaten evlerin içerisi pislik ve evler uçmak üzere. Mahalledeki çocuklar içeriye giriyorlar. Hatta içki içenlerle, uyuşturucu kullananlar evleri mesken tuttular.

Mahalle sakinleri olarak artık korkmaya başladık. Her an tedirginlik içerisindeyiz. Belediye Başkanımızdan bu virane evlerin yıkılmasını istiyoruz” diyerek isteklerini belirtti.

PİSLİK ALINSIN
Yine Sarıkaya Mahallesi Tokgözler manav arkası da adeta çöplük yuvası olmuş vaziyette.
Mahalle sakinleri buranın Belediye tarafından temizlenmesini istiyorlar.

YIKILAN EVLERİN HAFRİYATI KALDIRILMIYOR
Geçen yıllarda Belediye tarafından ilçede bulunan eski yapı virane evler, yıkılmıştı. Ancak bu yıkılan evlerin hafriyatının temizlenmediği herkes tarafından dile getiriliyor.

“Belediyemiz eski yapılı evleri yıktı. İyi, güzel ama peki neden yıktıkları evlerin hafriyatını kaldırmıyorlar? Böyle olmazki ama! Belediye bu işi yapmayacakta kim yapacak? Bu nasıl bir çalışmadır böyle? Kaldırsınlar artık bu hafriyatları” diyerek hem şikayetlerini dile getiriyorlar hem de bu hafriyatların Belediye tarafından kaldırılması gerektiğini ifade ediyorlar.  


 1 Mart 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1611 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


muteahitler inşaatçılar nerede gelsin bu terk edilmiş evlerin yerine çevrelerinde yeni evler yapın mahalleyi yeniden kurun önce sarıkaya mahallesinde başlatın bakın o zaman o sahipsiz evlerin sahipleri nasıl meydana çıkıyor
sarıkayalı
sarıkaya mahalle muhtarı ne iş yapar bi bilen varsa söyler mi lütfen
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para