21 Şubat 2018, 14:17 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Ağaç Dikim Kampanyası

Ağaç Dikim Kampanyası

Ağaç Dikim Kampanyası...


Facebook Şereflikoçhisarlılar  sayfasında, hemşehrilerimiz tarafından Ağaç Dikim Kampanyası başlatıldı.

İlçemizi daha da güzelleştirmek ve daha da yeşil bir Şereflikoçhisar için başlatılan bu kampanya kapsamında Tecelli Bozkır isimli hemşehrimizin, ağaç dikilecek yer tahsisi konusunda Belediye Başkanı Ferda Polat ile bir görüşme yaptığı öğrenildi.

Konuyla ilgili olarak Başkan Polat ile görüşme sırasında; yer tahsisinde Başkanın olumlu düşüncelerde bulunarak, Aile Piknik karşısı veya Aile Piknik üzeri (uydu bölgesine yakın) yerlerin ağaçlandırılabileceğini söylediği belirtildi.

Şükrü Ayhan isimli hemşehrimiz de konuyla ilgili olarak; “kimki bir fidan dikiyorsa bunun fotoğrafını çekip nerede ve de nereye diktiğini de açıklayarak Şereflikoçhisarlılar sayfasında paylaşsın” şeklinde bir paylaşımda bulunurken,

Kutlu Doğalgaz sahibi hemşehrimiz de kampanyayla ilgili olarak; “Şükrü kardeşim kampanya fikri fevkalade. Bu kampanyaya örnek olması amacıyla, Sipahiler köyü muhtarlığı önderliğinde, köyümüzde 2004 yılından itibaren Koçaş Dağı’nda yapılan ağaçlandırma çalışmasının bugünkü haline ait fotoğraflar ektedir. İnşallah sayenizde ilçemize de böyle bir ağaçlıklı alan kazandırılır” dedi ve kampanyaya Kutlu Doğalgaz olarak katkıda bulunma sözünü verdiğini söyledi.

Kampanyaya bir destekte Şereflikoçhisar Arena isimli sayfayı açan Zeki Ülger’den geldiği görüldü.
Zeki Ülger’in Şereflikoçhisar Arena isimli sayfada da; “Yeşil bir Şereflikoçhisar için bir ağaç ta siz dikin” şeklinde bir paylaşımda bulunarak halkı kampanyaya davet etti.

Kampanyaya destek vermek isteyenlerin, “Şereflikoçhisarlılar” sayfasının yöneticilerinden bilgi alabilecekleri vurgulandı.


     22 Şubat 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1429 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para