21 Şubat 2018, 13:59 - Anasayfa // Genç Bakış Haberi yazdır

Onur veriyor

Onur veriyor

Üzerinde psikolojik harp yöntemlerinin...


   Üzerinde psikolojik harp yöntemlerinin (Ergenekon, Balyoz tutuklamaları gibi) en acımasızca uygulandığı ve bünyesine feto virüsü gibi sızmaların olduğu bir ordu, bizim ordumuz değil de bir başka ülkenin ordusu olsaydı, acaba o ülkenin ordusu çözülmeden-dağılmadan durabilir miydi?!

   Ve üzerinde sinsi planların kurgulandığı bir ordu, bizim ordumuz değil de bir başka ülkenin ordusu olsaydı, o ülkenin ordusu yılmadan-yıkılmadan sağlam bir şekilde kalabilir ve mücadelelerine-operasyonlarına kararlılıkla devam edebilir miydi?!

   Cenab-ı Allah’a sonsuz kere sonsuz şükürler olsun ki ordumuz yani Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, bütün yıpratma ve işlevsiz hale getirme yönündeki hain girişimlerden etkilenmeden dimdik ayaktadır maşallah.

   Terör örgütleriyle mücadelenin kararlı bir şekilde devam ediyor olmasını, 24 Ağustos 2016 tarihinde başlatılmış olan Fırat Kalkanı Harekatını ve şuanda da sürmekte olup 20 Ocak 2018 tarihinde başlatılmış olan Zeytin Dalı Harekatını göz önüne alarak altını çizmek istiyorum ki, disiplinli ve güçlü bir yapıya sahip Türk Silahlı Kuvvetlerimizin bu duruşu onur veriyor!

   Bu arada bir şeyin de altını çizmek gerekirse, siyaseti bol keseden atıp tutmakla sınırlayıp konuştuklarında mangalda kül bırakmayan bazı siyasi partilerin özelliklede genel başkanlarına sorulursa, vatan topraklarımızın birliğinin ve bütünlüğünün yegane güvencesi kendi partileridir!

   Ama hiçte öyle değildir ve vatan topraklarımızın birliğinin-bütünlüğünün güvencesi Türk Silahlı Kuvvetlerimizdir.

   Güçlü ve caydırıcı bir ordumuz olmasaydı, -Allah göstermesin-  çoktan İsrail’e vilayet olmuştuk!

   Cenab-ı Allah’ın yardımı-inayeti ve Hakkın yolundaki Türk Silahlı Kuvvetlerimizin gücü sayesinde, terörün kökünün kurutulacağına ve huzurlu günlere ulaşılacağına dair inancım yüksektir vesselam!


  22 Şubat 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1401 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Genç Bakış Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]