14 Şubat 2018, 14:08 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Öğretim Üyelerinden ziyaret

Öğretim Üyelerinden ziyaret

Öğretim Üyelerinden ziyaret...
Çankaya Üniversitesi Öğretim Üyeleri ile Başkent Üniversitesi Öğretim Üyeleri, ilçemizde bir takım ziyaretler gerçekleştirdi.

Çankaya Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Müdür Vekili Endüstri Mühendisi Tankut Aslantaş ile İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Doç.Dr.İrge Şener ve Başkent Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Doç.Dr.Feride Bahar Kurtulmuşoğlu tarafından ilk olarak Kaymakam Sedat Yıldırım ziyaret edildi.

İkinci olarak Ticaret Odası Başkanı Yasin Tekin’e yapılan ziyaretin ardından son ziyaret Belediye Başkanı Ferda Polat’a gerçekleştirildi.

Ziyarette; Kalkınma Ajansı tarafından Ankara’nın İlçelerinin kalkınmasına yönelik Ajansın maddi bakımdan destek vereceği projeler açtığı, amacın ilçelere ait yerel markasını güçlendirmek olduğu, kendilerinin projeye yardımcı olabilecekleri belirtildi.

Gerek Kaymakamdan, gerek Ticaret Odası’ndan gerekse Belediye Başkanından proje isteyen Öğretim Üyeleri, daha sonra ilçemizden ayrıldılar.


   15 Şubat 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1329 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]