07 Şubat 2018, 13:57 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Ocak Ayı birincileri belirlendi

Ocak Ayı birincileri belirlendi

Ocak Ayı birincileri belirlendi...
İlçemizin tek kütüphanesi olan Yunus Emre Halk Kütüphanesi’nin Üyeleri arasından Ocak Ayı içinde en çok kitap okuyanlar belirlendi.

Ocak Ayı’nda en çok kitap okuyan okuyucuların kategorilerine göre ilk üç sıralaması şöyle;

Okul Öncesi Okuyucular;
Zafer İlkokulu Anasınıfı öğrencisi Ceren Çetin 15 kitap okuyarak birinci, TOKİ Gülbahçesi Anaokulu öğrencisi Göktuğ Gürsel Gürsoy 12 kitap okuyarak ikinci ve yine TOKİ Gülbahçesi Anaokulu öğrencisi Feyza Yıldırım 12 kitap okuyarak üçüncü oldu.

Çocuk Okuyucular;
Şehit Figen Gündüz Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencisi Shukrıa Weragzada 19 Kitap okuyarak birinci, Abdulbaki Ünlü İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi İlknur Yıldırım 18 kitap okuyarak ikinci ve Şehit Filiz Koçak İlkokulu öğrencisi Adil Ahmet Yıldırım 15 kitap okuyarak üçüncü oldu.

Genç Okuyucular;
Şereflikoçhisar Anadolu Lisesi öğrencisi Zeycan Büyükatak 12 kitap okuyarak birinci, Tuz Gölü Anadolu Lisesi öğrencisi Lorin Bekem 5 kitap okuyarak ikinci ve Şehit Orhan Durukan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Farıma Muradı 5 kitap okuyarak üçüncü oldu.

Yetişkin Okuyucular;
Abdulbaki Ünlü İmam Hatip Ortaokulu öğretmeni Güler Kara 15 kitap okuyarak birinci, Çukurova Üniversitesi öğrencisi Nurhatun Çetin 10 kitap okuyarak ikinci ve Aksaray Üniversitesi öğrencisi Samet Özer 8 kitap okuyarak üçüncü oldu.


  8 Şubat 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1191 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para