31 Ocak 2018, 14:19 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

İYİ PARTİ Kurucular Kurulu açıklandı

İYİ PARTİ Kurucular Kurulu açıklandı

İYİ PARTİ Kurucular Kurulu açıklandı...


AVNİ YILDIRIM: PARTİMİZİN ÇAĞRISI, İYİ TÜRKİYE ÇAĞRISIDIR

İlçemizde resmi olarak kurulan İYİ Parti İlçe Teşkilatının Başkanı Avni Yıldırım ve Kurucu Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe binasında biraraya geldi. Başkan Avni Yıldırım, burada bir açıklama yaparak “Partimizin çağrısı, İYİ Türkiye çağrısıdır” dedi.

“Türkiye genelinde teşkilatlarımız, seçime hazır hale geldi” diyen Avni Yıldırım; “İktidar olmak için kurulmuş bir partiyiz. İktidar olup inşallah memlekete hayırlı hizmetler yapmaktır hedefimiz.

Teşkilatımızın kurucu Yönetim Kurulu Üyeleri, 20 Asıl üye, 15 yedek üye olmak üzere toplam 35 kişidir. İnşallah İYİ olacak. İYİ Partimiz memleketimize iyi olacaktır” şeklinde konuştu.
Başkan Avni Yıldırım’ın açıklamasının tamamı şöyle;

Bilindiği üzere ülkemizin içinde bulunduğu bu zor zamanlarda, ülkenin gidişatından, Cumhuriyetimizin ve dolayısıyla çocuklarımızın geleceğinden endişe edenlerin, değişim talebine karşılık Meral Akşener hanımefendi önderliğinde kurucu üyelerimizin üstlendiği, Tarihi sorumlulukla, 25 Ekim 2017 tarihinde İYİ PARTİ kurulmuştur.

Amaçları; Cumhuriyet’in kuruluş felsefesi, değerlerini ve üniter yapıyı korumak, çağdaş medeniyeti yakalamak, sevgi ve saygı dilini hakim kılmak, Parlamenter Sistemi yaşatmak, denge ve kontrol ilkesi üzerine kurulu kuvvetler ayrılığını kurmak, partizanlık yerine, liyakatı esas alıp işi ehline teslim anlayışını esas alan bir yönetim inançlara saygı ve ifade özgürlüğünü sağlamak, bağımsız, tarafsız ve adil yargıya kavuşmak, yolsuzlukla tam ve etkin mücadele etmek olan partimiz, hızlı bir şekilde teşkilatlanma sürecine başlamıştır.

Kıymetli Genel Başkanımız, Meral Akşener, teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcımız Koray Aydın ve Ankara İl Başkanımız Mesut Özarslan’ın teveccühleri ile güzide ilçemiz Şereflikoçhisar’da görev tarafımıza tevdi edilmiştir.

Bizde vakit kaybetmeksizin gerekli çalışmalara başlayarak kurucu yönetim kurulumuzu oluşturup üye kayıtlarını gerçekleştirdik ve İnşallah 11 Şubat 2018 Pazar Günü kongremizi gerçekleştireceğiz.
Partimizin Çağrısı; değişen, çağa ayak uyduran, güçlü, zengin ve mutlu Türkiye çağrısıdır. İYİ Türkiye çağrısıdır.

 1 Şubat 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1845 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para