31 Ocak 2018, 14:04 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Musa Gündoğan esefle kınadı

Musa Gündoğan esefle kınadı

Musa Gündoğan; STK temsilcilerinin hal ve hareketlerini esefle kınıyorum...


Musa Gündoğan; STK temsilcilerinin hal ve hareketlerini esefle kınıyorum.

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Musa Gündoğan, seçimden sonra bir açıklama yayınlayarak; adaylık sürecinde kendisine ve yönetimine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür ederken, seçimin bitiminin ardından zaferi kutlamaya giden STK’nın temsilcilerinin hal ve hareketlerini esefle kınadığını belirtti.

Musa Gündoğan’ın; “Ülkemizin savaş halinde bulunduğu şu günlerde neyin zaferi kutlanıyor? İlçemizde yüzlerce üyesi bulunan bir STK’nın temsilcilerinin bu hal ve hareketlerini esefle kınıyorum” dediği açıklamasının tamamı ise şöyle;  

“Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı adaylık sürecimde başta beni ve yönetim kurulu üye adaylarımıza göstermiş oldukları yakın ilgi alaka ve desteklerinden dolayı kıymetli Şereflikoçhisarlı esnaf ve sanatkarlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından özellikle sosyal medyada tanıklık ettiğimiz görüntüler şahsımı olduğu gibi tüm ilçe halkını da son derece rahatsız etmiştir.

Olağan genel kurulumuzda ilk sözümüz Türk Silahlı Kuvvetlerimiz tarafından Afrin’de gerçekleştirilen Zeytin Dalı harekatıyla ilgili olmuştur, şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize şifa diledik, görev yapan Mehmetçiklerimize Cenab-ı Allah’tan güç kudret niyaz ettik. Çok geçmedi ki seçim sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte bu sözler unutularak eğlenceye dönüştü. Eğlenmeye karşı değiliz ama yüreğimiz yanarken hem sazlı hem sözlü hem de sosyal medyada canlı yayınlar yapılarak içki kadehleri başta beni ve Şereflikoçhisar kamuoyunu son derece rahatsız etmiştir, ülkemizin savaş halinde bulunduğu şu günlerde neyin zaferi kutlanıyor? İlçemizde yüzlerce üyesi bulunan bir STK’nın temsilcilerinin bu hal ve hareketlerini esefle kınıyor, Şereflikoçhisar halkına saygılarımı sunuyorum.”


  1 Şubat 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1508 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]