31 Ocak 2018, 13:55 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Kamyoncular Birlik çağrısı yaptı

Kamyoncular Birlik çağrısı yaptı

Kamyoncular Birlik çağrısı yaptı...
İlçemiz Kamyoncu esnafı, birlik ve beraberlik içinde olmak için Terminalde biraraya gelerek bir toplantı yaptı.

Yaklaşık 200 Kamyoncu Esnafının biraraya geldiği toplantıda, özellikle mevcut Kamyoncu Kooperatifinin faaliyette olmadığından, düzensiz çalıştığından ve Başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerinin değiştirilmesi gerektiğinden şikayet edildi.

Yeni bir kooperatif kurulması gerektiğini belirten kamyoncu esnafı; Şereflikoçhisar’ın yükünü yabancı kamyoncular tarafından düşük fiyatta çektiğinden, mazotun pahalılığından kamyoncu esnafın borçlarını ödeyemez duruma geldiğinden, Koçhisar’ın esnafının, Sivil Toplum Örgütlerinin ve Siyasi Parti Başkanlarının nakliyecilere sahip çıkmadığından yakındılar.

Kendilerine destek gerektiğini ve Tuzcuların kendilerine sahip çıkmadığını belirten Kamyoncu esnafı, kendi aralarında birlik ve beraberliği sağlamaları gerektiği vurgulandı.

Mevcut Kooperatife giderek bizzat Başkan Kamil Yılmaz ve Yönetim Kurulu ile görüşen Kamyoncu esnafı, birlikte konuşarak fikirlerini belirttiler.

Karşılıklı konuşmalardan sonra, mevcut kooperatifin canlandırılması gerektiği ve Yeni Başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerinin yeniden belirlenmesi konusunda hemfikir oldukları ifade edildi.


  1 Şubat 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1289 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para