31 Ocak 2018, 13:03 - Anasayfa // Genç Bakış Haberi yazdır

Kuşkum yok

Kuşkum yok

Kuşkum yok...


   2016 yılının Haziran ayının bir günü, bir işimiz gereği Ankara’da bulunduğumuzda Ankara/Dikimevi’nde pide-lahmacun lokantasında otururken lokantaya, 60 yaş civarlarında bir teyzeyle yanında genç bir bayan gelmişti.

   Lokanta görevlisine 10 nefer (10 kişi) olduklarını, nefer başına birer tane lahmacun yaptırmak istediklerini belirten ve lahmacunun tanesinin neçeye (kaç paraya) olduğunu soran teyzenin sözleri lokantacı tarafından net olarak anlaşılmamış ve bende yardımcı olmaya çalışmıştım.

   Hatta Azerbaycan dilinde kullanılan “nefer” ve “neçeye” gibi sözleri duyduğumda Azerbaycanlı olduklarını aklımdan geçirmiş ancak,  sözün akışı doğrultusunda Azerbaycanlı olmadıklarını ama Türkmen olduklarını anlamıştım.

   Derken, anlaşabildiğim ölçüde ve kısa süreli sohbetim esnasında Musullu olduklarını öğrendiğim teyze; bir zamanlar Musul’da durumlarının iyi olduğunu ama patlayan bombalardan ve Amerikan’ın oluşturduğu huzursuzluk ortamından dolayı kendi memleketlerinde yaşama güvencelerinin kalmadığını ve Türkiye’mize gelmek mecburiyetinde olduklarını belirtmişti.

   Şimdi bu cümleler ışığında anlatmak istediğim; yeryüzünde birilerinin sinsi ve şeytani amaçlarından dolayı masumlar ve mazlumlar doğup büyüdükleri yerlerini-yurtlarını terk ediyor. Hedefe ulaşmak için her türlü şerefsizliği ve şeytaniliği mubah gören soysuzların iğrençlikleri yüzünden insanlar, huzurlarından ve yaşamsal güvencelerinden ediliyorlar.

   Elbette, Irak’tan-Suriye’den ve kıyıdan-kenardan dolaşılsa da asıl hedef Türkiye’mizdir. Çünkü güçlü bir Türkiye, siyonizmin dünya geneli açısından ulaşmak istediği şeytani hedefine en büyük engel olarak görülmektedir.

   Bu noktada, önemli bir coğrafyada ve stratejik bir konumda bulunan ülkemizin asırlardan ve kadimden gelen derinlikli bir yapısı ve teşkilatı olduğuna dair olan inancım tamdır.

   Cenab-ı Allah’ın yardımı ve inayetiyle, güçlü bir Türk Silahlı Kuvvetlerimizin sayesinde Türkiye’miz bölünmeyecek-parçalanmayacak ve ırkçı emperyalizmin nihai hedefi gerçekleşmeyecektir.

   Ve inşallah, -daha önceleri birkaç yazımda da bahsettiğim ve varlığına inandığım- Makine Mühendisi Teknik Profesör merhum Necmettin Erbakan teknolojisi sayesinde, tahribat gücü yüksek seviyedeki silahlarına güvenenlerin yer yüzünde telafisi imkansız bir zarara yol açmadan güvendikleri silahları çalışmaz ve etkisiz hale getirilecek, ırkçı emperyalizmin keskin dişleri kırılacak ve Türkiye merkezli bir huzur ortamı oluşacaktır. Ben buna inanıyorum vesselam!


  1 Şubat 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1315 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Genç Bakış Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para