24 Ocak 2018, 13:51 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Mehmet Çetin’den genel kurula davet

Mehmet Çetin’den genel kurula davet

Mehmet Çetin’den genel kurula davet...


Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Çetin, Yönetim Kurulu Üyeleriyle biraraya gelerek; önce bir basın açıklaması yaptı, sonra esnafları tek tek gezerek hem seçimde destek istedi hem de Afrin Operasyonunda Mehmetçiklerimize destek olmak amacıyla işyerlerine asılması için esnaflara bayrak  dağıttı.

DAVET AÇIKLAMASI
İlçemiz Esnaf ve Sanatkarlarını kongreye davet ettiğini belirten Mehmet Çetin’in açıklaması şöyle;

“20.01.2018 Cumartesi günü tarihi şan ve zaferlerle dolu aziz Türk Ordusu; sınırımızda bulunan terör örgütlerine ve destekçilerine yönelik olarak ülkemizin bekası için Afrin Barış Operasyonu başlattı. Türk Silahlı Kuvvetlerimizin ve Emniyet Güçlerimizin Allah yar ve yardımcıları olsun.
Dualarımız sizlerle.

Şereflikoçhisar Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak; 28.01.2018 Pazar günü saat 11.00’de Odamız
Hizmet binası toplantı salonunda gerçekleştireceğimiz Olağan Genel Kurulumuza, Odamız Üyesi tüm Esnaf ve Sanatkarlarımız davetlidir.

Birlik ve beraberliğimizin pekiştiği, esnaflarımızın hep bir arada olmasıyla ayrı bir anlam kazanacak olan Olağan Genel Kurulumuz aynı zamanda tek bir ses ve güçlü olmamızın göstergesidir. Esnaf ve Sanatkarlarımızın demokratik haklarını kullanarak yapacakları seçimle iş başına getirilecek olan yeni yönetimin tespiti bu haliyle oldukça önem arz etmektedir.

Tüm bu yönleriyle Pazar günü yapılacak olan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Genel Kuruluna tüm Esnaf ve Sanatkarlarımızın katılımını rica eder, Esnaf ve Sanatkarlarımıza hayırlı, bereketli işler dilerim.Saygılarımla” dedi.

DESTEK İSTENDİ, BAYRAK DAĞITILDI
Oda’nın binasında yapılan açıklamanın ardından Başkan Mehmet Çetin ve Yönetim Kurulu Üyeleri, esnafları ziyaret ederek seçimde destek istedi.

Ziyaret sırasında, Afrin Operasyonunda Mehmetçiklerimize destek olmak amacıyla işyerlerine asılması için esnaflara bayrak dağıtıldı.  25 Ocak 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1156 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para