24 Ocak 2018, 13:43 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Bakkallar ve Bayiler Odası Genel Kurulu yapıldı

Bakkallar ve Bayiler Odası Genel Kurulu yapıldı

Bakkallar ve Bayiler Odası Genel Kurulu yapıldı...
Bakkallar ve Bayiler Odası Genel Kurulu yapıldı.
Mihtat Şen yeniden başkanlığa seçildi


Bakkallar ve Bayiler Odası’nın Olağan Genel Kurulu yapıldı. Kongre sonucunda, Mihtat Şen, güven tazeleyerek tekrar başkan oldu.

Kongrede ilk olarak divan oluşturuldu. Divan Başkanlığı’na Nurettin Erol seçilirken, Başkan Vekilliğine Hikmet Bozkurt, Üyeliklere de; Murat Arıkan, Ali Cait Aktay ve Nedim Demirbaş seçildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Başkanlık divanına tutanakları imzalama yetkisi oybirliğiyle verildi.

2014-2017 yıllarının Yönetim Kurulu faaliyet raporu ile denetim kurulu raporları ve 2014-2017 yıllarına ait Bilanço gelir ve gider hesapları Tamer Çetin tarafından okundu.

Bilanço gelir ve gider hesaplarında 2018 tahmini bütçe; Başkan ücreti 11.400.00, Genel sekreter ücreti 18.000.00 gibi giderlerin gelirle eşit olarak 40.000.00 TL olarak belirlendi ve oybirliğiyle kabul edildi.

2014-2017 yıllarına ait Yönetim Kurulu ve denetim Kurulu raporları ayrı ayrı ibraz edildikten sonra oybirliğiyle kabul edildi.

Yeni dönem çalışma programı ile bu program içinde yer alacak olan eğitim, teorik ve pratik kurs programları ve tahmini bütçe görüşülerek oybirliğiyle kabul edildi.

Aylık ücretlerin, huzur haklarının yolluk ve konaklama ücretleri tespit edildi.

Kuruluş amacını gerçekleştirmeye yönelik gayrimenkül ve her türlü taşıt alım ve satımına, gayrimenkul karşılığında ödünç para alınması hususunda yönetim kuruluna yetki oybirliğiyle verildi.

Kurulmuş ve kurulacak olan şirketlere ve kooperatiflere iştirak etmek, amaçlarına uygun olarak eğitim ve öğretim kurumları kurmak üzere vakıf kurmaya karar ve bu konudaki işlemleri yürütmek üzere yönetim kuruluna yetki oybirliğiyle verildi.

Dilek ve temenniler kısmında kimse söz almayınca, seçimlere geçildi.

Yapılan seçim sonucunda; Mihtat Şen tekrar Başkan oldu. Yönetim Kuruluna da; Seyfullah Güzel, Galip Mutlu, Mehmet Murat Ayanlar, Orhan Küçük, Bayram Özgen ve Selami Karakaya seçildi.
Denetim Kurulu da; Dursun Tekin, Murat Aksoy ve Fikret Aksoy’dan oluştu.    25 Ocak 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1121 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.066 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para