17 Ocak 2018, 14:29 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Saadet Partisi’nden Gazeteciler Günü Kutlaması

Saadet Partisi’nden Gazeteciler Günü Kutlaması

Saadet Partisi’nden Gazeteciler Günü Kutlaması...


Saadet Partisi İlçe Başkanı Mutlu Öcal, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir toplantı yaparak ilçemizde bulunan Gazetecilerin Günlerini kutladı.

Toplantıya Başkan Mutlu Öcal ve gazetecilerin yanı sıra; Saadet Partisi’nin bazı İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile AGD ve MGD İlçe Temsilcisi Yusuf Çetin de katıldı.

Aslen Nevşehirli olduklarını fakat Ankara’da doğduğunu belirten ve Şereflikoçhisarlılara benzer bir aile yapısı olduğunu kaydeden Ziraat Mühendisi Mutlu Öcal, ilçemize geldiğinde Şereflikoçhisar’ı beklediğinin çok gerisinde bulduğunu söyledi.

Şereflikoçhisar’da sadece basının daha aktif olduğunu ifade eden Mutlu Öcal, ilçe basınını yakından takip ettiğini kaydetti.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü olması nedeniyle de, gazeteciler gününü kutlamak istediklerini belirten Mutlu Öcal; “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gününüzü özel bir programla kutlamak istedik. Bu vesileyle de gününüz kutlu olsun. Başarılarınızın devamını diliyorum.
Bundan sonra ayda bir kez sizlerle biraraya gelip Şereflikoçhisar’ın sorunları nedir? Nasıl çözebiliriz? gibi konular üzerinde istişare edeceğiz” dedi.

Ayrıca toplantıda; Saadet Partisi’nin manevi lideri Merhum Necmettin Erbakan’ın iktidar olduğu dönemlerinde Türkiye’ye neler yapıldığı, şimdiki iktidarın Türkiye’ye neler yaptığı ve Şereflikoçhisar’ın sıkıntıları hakkında istişarelerde bulunuldu.

Toplantının sonunda İlçe Başkanı Mutlu Öcal tarafından gazetecilere Merhum Necmettin Erbakan imzalı,  ‘Türkiye’nin ilk yerli motor fabrikasını kurarken hangi esrarengiz olaylar yaşandı!
Almanya’daki ünlü Kürhaus Oteli’nde yapılan çok gizli toplantıya nasıl katıldı?
Bu esrarengiz toplantıda konuşulanları duyunca hangi kararı aldı! Sovyetler yıkıldıktan hemen sonra, dönemin Rus Büyükelçisi Albert Çernişev Erbakan’dan ne istedi! Erbakan, Ankara’daki elçilikte üç gün boyunca Ruslara ne anlattı?
Bir bayram sabahı asılan Saddam Hüseyin ile, Bağdat’taki Başkanlık Sarayı’nın avizeli salonunda ne konuştular? Saddam’a hangi tavsiyede bulundu?
1974 Barış Harekatı sırasında, Erbakan’a, “Kıbrıs’a gerekirse kayıkla çıkarım” diyen komutan kimdi? Amerikan Savaş Gemisine davet edilen Refah Partili milletvekillerine hangi gösteri yapıldı! Kırgızistan Cumhurbaşkanı ile 4 saat boyunca ne konuştu? 96 Yaşındaki yaşlı Kırgız’ı ağlatan olay neydi?” gibi konuların yer aldığı Davam isimli kitap hediye edildi.


  18 Ocak 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1271 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]