17 Ocak 2018, 14:26 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Gündoğan; Odamızın hizmet yeri olduğunu göstermek için adayım

Gündoğan; Odamızın hizmet yeri olduğunu göstermek için adayım

Gündoğan: Odamızın hizmet yeri olduğunu göstermek için adayım...


Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın seçimi yaklaşırken heyecanlarda dorukta. Başkan Adayı olan Musa Gündoğan, bir açıklama yaparak; “Esnaf ve Sanatkârlarımız Odamızın bir meslek yeri değil, hizmet yeri olduğunu göstermek için adayım.

Genç dinamik bir yönetimle değişen ve gelişen Şereflikoçhisar’ın temelini inşa etmek için seferber olan ve bunun için çalışan, çabalayan bir yönetim kadrosu olduğunu göstermek için adayım” dedi.
Gündoğan’ın yazılı açıklaması şöyle;

‘’Adaylığımı açıkladığım odanın sadece seçim öncesi gündeme gelmesi, başta bir esnaf olarak beni olduğu gibi diğer esnaf ve sanatkârlarımızı da son derece rahatsız etmektedir.

Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın görevi 4 yılda bir seçim olduğunda esnafını hatırlayacak bir STK değildir. Şereflikoçhisar’ın ana arter yollarında tezgah açıp satış yapan seyyar satıcılar ilçe esnaf ve sanatkarlarına ciddi derecede zarar vermektedir, bu durum karşısında esnaf ve sanatkarlarımızın temsilcisi olan STK’ mızın vurdum duymazlığı, bizim dönemimizde son bulacaktır, kayıtsız, küreksiz vergisiz seyyar satıcıların ilçede kol gezmesine müsaade etmeyeceğiz.

Ülkemizin dört bir yanında faaliyetlerini başarılı bir şekilde yürüten esnaf ve sanatkarlar odasının gerçekte nasıl işlediğini, neler yapabildiğini gösterebilmek için çalışacağız.

İlçemizde yerel esnaftan yapılan alış verişlerin artırılması, ticari zenginliğin geliştirilmesi önceliklerimiz arasında yer alacak. İlçemizin her sokağında kargo araçlarının internetten yapılan alış verişlerini teslim etmelerine tanıklık ediyoruz, gerekirse tek tek kapı kapı gezerek vatandaşlarımıza alış verişlerini neden yerel esnaftan yapmadığını araştırarak çözüm yolları arayacağız.

Değerli Esnaf ve Sanatkârlarımız odamızın bir meslek yeri değil, hizmet yeri olduğunu göstermek için adayım.

Genç dinamik bir yönetimle değişen ve gelişen Şereflikoçhisar’ın temelini inşa etmek için seferber olan ve bunun için çalışan, çabalayan bir yönetim kadrosu olduğunu göstermek için adayım.

28 Ocak’ta yapılacak olan Esnaf ve Sanatkarlar odamızın genel kurulunda desteklerinizi bekliyorum”


  18 Ocak 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1897 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para