10 Ocak 2018, 15:13 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

50. YILI KUTLADIK

50. YILI KUTLADIK

50. YILI KUTLADIK...
Dostane ilginize ve moral desteğinize teşekkürler
50. YILI KUTLADIK

Başta Kaymakam Sedat Yıldırım ve Belediye Başkanı olmak üzere Kamu Kurum ve Kuruluşlarının yönetcileri ile Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkanları Çengel’in 50.’ci yaşını kutladı.

Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Zeynep Görgülü, gazetenin 50 yaşına girmesinden dolayı bazı yönetici ve meslek odası başkanlarının görüşüne başvurdu.

Görüşmelerde; Çengel’in yarım asırdır ilçe halkı tarafından en çok okunan, takip edilen gazete olduğu ifade edilen ve daima destek olduklarını ve olacaklarını belirten Başkanlar şöyle konuştu;

Kaymakam Sedat Yıldırım; “50 yıl; Ulusalda yayımlanan hem yazılı basının hem de görsel basının bile ulaşamadığı nadir bir süredir. Şereflikoçhisar’da yayımlanan Çengel Gazetesi’nin 50 yaşına girmesi de bir başarıdır. Gazeteci taraflı olabilir ama lakin objektifliğini korumalıdır. Çengel Gazetesi de objektifliğini koruyan yerel bir gazetedir.

Bu bağlamda; Gazetenin 50.yaşını kutluyor, Gazetenin sahibi Mustafa Yücel Bey’e ve personeline başarılarının devamını diliyorum”dedi.

Belediye Başkanı Ferda Polat; “Şereflikoçhisar’ımızın ilk yerel gazetesi olan Çengel Gazetesi’ni uzun yıllardır takip ediyoruz. Yıllardır objektif gazetecilik yapmaktadır. Özellikle haber yaparak yorumlandırmayı halka bırakan objektif bir gazetecilik yapıyor. Doğrusuda bu zaten.
Yaptığı işin ciddiyetiyle tarafsız davranan Mustafa ağabeyime ve personellerini tebrik ediyorum.
Çengel Gazetesi’nin 50.yılını da kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.

İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mustafa Gezer; “Çengel Gazetesi; Şereflikoçhisar’da trajı en yüksek ve doğru haber yapan en iyi yerel gazetedir. Gazetenin 50.yılını kutluyor, daha nice başarılar diliyorum”dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atılgan; “Bir ülkede demokrasileri güçlendiren ve geliştiren en etkin unsurlardan biri, meslek ahlakına ve tarafsızlık ilkesine riayet eden bir basının varlığıdır. Unutulmamalıdır ki, basının başta milli konular olmak üzere her meseleye yapıcı ve sağduyulu bir tavırla yaklaşması, millet şuurumuzun sağlamlığı ve demokrasimizin güçlenmesi açısından oldukça önem arz etmektedir.
İnanıyorum ki, gazetecilerimiz sahip oldukları bu sorumluluk ile ilçemiz ve Ülkemizin, ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimine katkı sağlamak için, olumlu rol üstlenmeye devam edecektir. Bu bağlamda ilçemiz için yarım asırdır emek veren Çengel Gazetesine ve gazetede görev yapmış ve halen görev yapmaya devam eden çalışanlarını tebrik eder, başarılarının devamını dilerim”

Ticaret Odası Başkanı Yasin Tekin; “Çengel Gazetesi alanında, ilçemizin en eski 50 yıllık bir süre içerisinde ilçemizin hafızasını oluşturan yayın organımızdır. Nice 50 yıllara”

Şoförler Odası Başkanı Mustafa Alıcı; “Yerelde olup bitenleri haber yapabilen insanlara ulaştıran, yapıcı ve toplumu bilgilendiren, yönlendiren ve kültürel katkılarını geleceklere taşıyan bir Çengel ailesi düşünüyoruz. Bu Çengel ailesini, bizim aile olarak kabul ettik. Yarım asırlık zaman tünelinde hafızasında yer ettiği yerel olayları (siyasi, ekonomik, politik sentezleri) bugüne kadar taşınmasına ve belleklerimizin geçmişi unutmaması adına yaptığı katkılar aşinadır.
Çengel Gazetemizin Türkiye’deki darbelerle birlikte yerelde de yaşanan sıkı yöntemlerden nasibini alarak bugünlere gelen yarım asırlık bir yerel gazetedir. Bana sorulduğu zaman Çengel hakkındaki ilk izlenimlerim, yorumum budur.
Bu günümüz Çengel’ini düşündüğüm zaman ne kadar zorlu süreçlerden aldığı haberleri bizleri doğru, objektif ve saydam bir şekilde bize ulaştırdığı için teşekkür ederiz. Daha nice yarım asırlar geçirmesi dileğiyle, Şereflikoçhisar’ımıza yapmış olduğu hizmetten dolayı minnetle teşekkür ediyorum”

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Çetin; “Şereflikoçhisarımızın gözü, kulağı ve sesi olarak hizmet veren ilk yerel gazetemiz olan Çengel Gazetesi, işini hakkıyla yapmaktadır.
Bugüne kadar okuyorduk, okumaya da devam edeceğiz. Kamuoyunu sürekli aydınlatan, bilgilendiren, Kamuoyu ile halk arasında köprü görevi yapan Şereflikoçhisar’ın ilk gazetesi olan Çengel Gazetesi’nin 50.yaşını kutluyor, nice yıllar diliyorum”dedi.

Ziraat Odası Başkanı Hikmet Bozkurt; “Şereflikoçhisarımızın ilk yerel gazetesi olan Çengel’i hem internet sitesinden hem de gazeteden takip ediyorum. Her hafta mutlaka bakıyorum.  Dobra, çekinmeden haberler yazan bir gazete. Bu bağlamda; Çengel Gazetesinin 50.yaşını kutluyor, başarılar diliyorum”dedi.

Bakkalar ve Bayiler Odası Başkanı Mihtat Şen;
“Yıllardır Şereflikoçhisar’da haberleri bize ileterek hizmet eden bir yerel gazetedir. Bu zamana kadar taraf tutmadan yayın yapan gazetemizdir. Gazeteden memnunuz. Okumaya, destek vermeye devam edeceğiz. 50.yaşını da kutluyor, Çengel Gazetesi’nin çalışanlarının başarılarının devamını diliyorum”dedi.

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mithat ERASLAN;
“Şereflikoçhisar’ımızın ilk yerel gazetesi olan Çengel’in 50.yılını tebrik ediyor, daha nice başarılar diliyorum”dedi.

Diğer yandan Gazetemizin web sayfasına, Facebook hesabına, haberimize ve Mustafa Yücel ve diğer yazarlarımızın köşelerine yüzlerce okurumuz tarafından 50. yılımızı kutlayan ve başarı dileklerini ileten mesajlar geldi.

Bu vesile ile 50 yılımızı kutlayan ve gazetemiz yazı ailesine moral desteklerini sürdüren tüm okurlarımıza teşekkür ediyor, saygı ve sevgiliremizi sunuyoruz.


  11 Ocak 2018Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1616 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.062 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para