28 Aralık 2017, 12:53 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Hasan Kürklü ihraç edildi

Hasan Kürklü ihraç edildi

Hasan Kürklü ihraç edildi...


İlçemiz eski kaymakamlarından, Burdur Valiliği’nde 2014- 16 yılları arasında görev yaptıktan sonra 2016 yılındaki kararnameyle Merkez Valiliği görevine atanan Hasan Kürklü, İçişleri Bakanlığı’nın yürüttüğü FETÖ/PDY soruşturması kapsamında açığa alındı.

Hasan Kürklü, Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü FETÖ/PDY soruşturması kapsamında Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince bu yıl 16 Eylül’de İstanbul’da gözaltına alındı.

Daha sonra Antalya’ya getirilen Hasan Kürklü, 10 Ekim’de tutuklandı. Hasan Kürklü, Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan KHK ile kamudan ihraç edildi. Kararname ile Burdur’un Bucak ilçesinde görevli imam, Kuran kursu öğretmeni, Gölhisar ilçesinde de infaz koruma memuruyla imam da ihraç edildi.

28ağustos 2008’de İlçemizde göreve başlayan Hasan Kürklü 19 Temmuz 2013 tarihinde Avcılar kaymakamlığına tayin edilmişti.

Hasan Kürklü, 23 Mayıs 2014 tarihinde Burdur Valiliği’ne atanmış,1 Haziran 2016 tarihinde de Merkez Valiliğine atanmıştı.

Hasan Kürklü, 15 Temmuz kalkışması sonrası, merkez valisi iken Burdur’a gitmiş, demokrasi nöbetlerine de katılmıştı.

Hasan Kürklü evli olup, bir çocuk babasıdır.


  28 Aralık 2017Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1738 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


ŞABAN
eee hadi bakalım malum çevre "AS" rumuzlu arkadaşa bir cevap verin de görelim.maşallah almışınız elinize bir kutu karayağ bir de fırça her yere her kese kininizi bulaştırıyordunuz.hasan kürklüye burdur turları düzenliyordunuz ,hem de sevgili belediye başkanınız destek ve sponsorluğunda.sahi hasan kürklüye hem avcılar kaymakamlığına hem de burdur valiliğine sizin belediye başkanınız ....... referans ve kefil olmamışmıydı?noldu sus pus oldunuz dilinizi mi yuttunuz malum çevre.tek tek sayayım isterseniz burdur tur yolcularını.sizi gizli gizli fetö sevicileri başkalarına iftira atarak kendi kirlerinizi mi aklayacaktınız.
Hakan Aşık
Bu fetöcünün kankası belediye başkanı yusuf yusuf ediyormudur?
As
Şimdi herkes atar tutar tabi burdura tur düzenleyenler kimler acaba kürklünün kapısında yatıp kimini müdür yapın diyenleri bir araştırın makam mevki peşinden koşanlar ayakçılık yapanları
Mesut
Dokunduğumuz vali olur deyip Burdur'a turlar düzenleyenler ne der bu işe.
Ahmet Ünsal
Sayın çengel, sevgili hemşehrilerim.''Öz yurdunda garip, öz vatanında parya''misali, malum zevatlar bize çok çektirdiler. Ancak akıbetlerini görüyorum şükürler olsun. Hadi bunlar bizim bildiğimiz malum zevatlar idi de, devlet dahi 15 temmuz sonrası lutfen anladı.Ya bizim akrep misali çanak tutan yağcı birkısım sözümona hemşehrilerimize ne demeli?Yazıklar olsun diyorum. Vatanı ve bu güzel memleketi,saf insanlarımızı ne hâle getirdiniz. Kürklü, kürksüz,Öztürk, taştan vs. vs. ..göreceğiz daha nasıl burunlarınızdan fitil fitil geldiğini. Göreceğiz daha inşallah.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]