28 Aralık 2017, 12:45 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Finansbank Şubesi kapanıyor

Finansbank Şubesi kapanıyor

Finansbank Şubesi kapanıyor...
2 Eylül 2013 tarihinde açılan Finansbank Şubesi, en geç bir ay içinde kapanacak.

Finansbank Şubesi’nin, ilk olarak 02.01.2018 tarihinden itibaren uydu Şube olarak Kulu’ya bağlanacağı, en geç bir ay sonra da Finansbank Şubesi’nin fiziksel olarak tamamen kapanacağı belirtilirken sadece bankanın ATM’sinin kalacağı ifade edildi.

Ekonomik verilerden dolayı Genel Merkezin aldığı kararla kapanacağı belirtilen Finansbank Şubesi’nde Müdür de dahil toplam 7 kişi çalışıyordu.

ADESE AVM DE KAPANDI
2015 yılının Temmuz Ayında, Ankara caddesi üzerine açılan adese AVM’ de ilçemizdeki Şubesi’ni kapattı.

Ankara’daki 11. Şubesi olan Şereflikoçhisar’daki adese AVM’nin giriş kapısında; “Bugün itibariyle mağazamız hizmet vermemektedir” şeklinde kapıya kağıtla yapıştırılmış bir yazıyla faaliyeti durduruldu ve adese yetkililerinden de hiçbir açıklama yapılmadı.

VATANDAŞ TEPKİLİ
İlçemizden, önce Yapı Kredi Bankası Şubesi’nin, sonra adese AVM’nin son olarakta Finansbank Şubesi’nin kapanması konusunda ilçe halkı tepkili.

“Açılan bir bankanın kapatılması ne demek? Alışveriş merkezinin kapatılması ne demek? Bu ilçemiz ekonomisinin gerilediğini gösterir. Yetkililer neden bir şey yapmıyor? Yazık oluyor ilçemize” şeklinde konuşarak tepkilerini dile getiriyorlar.


   28 Aralık 2017Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1812 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


ozdilek
gerisi gelecek yatırım olmazsa yavaş yavaş kapanacaklar yakında iş adamlarıda ilçenin geriye gidişini görerek ilçeden ayrılacaklar sivil toplum kuruluşlarının başındakilere bir bakın birde eğitimlerine herkes inşaat işinde para var diyen herkes inşaat hırdavatçı açıyor bir kaç yıla kalmaz ilçe nüfusu iyice azalacaklar ilçenin ileri gelenleri bunun için ankaradaki odtü nün hazırlık sınıflarının ve kademeli olarak üniversitenin tamamının ilçemize taşınması için çalışmalar yapmalı polis özel harekat okulununda ilçemize taşınması için acil eylem planı yapılmalı yoksa ilçede yaşayan genç kesim neden ilçeden ayrılıyor çevrenize gidenlere bakın acaba bu insanlar neden gitti ben ilçemden ayrılmak bile istemezdim ama ayrıldım iş yok yatırım yok şahinler grup olarak zamanında güneş enerji santralı kurulacaktı vaz geçildi bakın teker teker gidiyorlar ilçe ticaret odası ne iş yapar hepsi koltuk koltuk gerisi teferruattır yatırım eğitim şart iyi günler
LOKN
KOÇHİSAR NİYE KASABA OLMUYOR Kİ.NE FARKI VAR Kİ
ASD
İYİ OLMUŞ HAKETMİYO ZATEN KOÇHİSAR BİR KOÇHİSARLI OLARAK
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]