28 Aralık 2017, 12:44 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Okullar ziyaret ediliyor

Okullar ziyaret ediliyor

Okul Gelişim Modeli çerçevesinde okullara ziyaretler yapılıyor...
Okul Gelişim Modeli çerçevesinde okullara ziyaretler yapılıyor.

Okul Gelişim Modeli çerçevesinde ilçemizde kurulan ´´Okul Gelişim Modeli İlçe Komisyonu´´ okulları ziyaret etmeye başladı.

Şube Müdürü İsmet Ateş, Ar-Ge sorumlusu Eyüp Yücel, Şehit Orhan Durukan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Bayram Kaya ve Şehit Figen Gündüz Yatılı Bölge Ortaokulu Müdür Yard. Yasin Yılmaz´dan oluşan komisyonun 15 günlük süre içinde ilçedeki tüm okulları ziyaret edecekleri öğrenildi.

‘’Okul gelişim modeli ilçe komisyonu’’ okul gelişim modeli çerçevesinde okulların belirlemiş olduğu hedefleri içeren eğitim – öğretim faaliyetlerini yerinde incelerken hedeflerin gerçekleşip gerçekleşmediği ile ilgili idarelerden bilgi aldıkları ifade edildi.

Okullarda Gelişim Projesinin amacının; “Eğitim – öğretimi daha İyi ve daha aktif hale getirmeyi, özellikle kitap okuma konusunda öğrencileri aktif hale getirmeyi ve spor ve sosyal  etkinlikler, ders başarısı, üniversite sınavı başarı oranının yükseltilmesi gibi hedefleri  seçip okullarda uygulamak” olduğu belirtildi.


  28 Aralık 2017Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1363 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]