28 Aralık 2017, 12:43 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Ziraat Odası'ndan reflektör hediyesi

Ziraat Odası'ndan reflektör hediyesi

Ziraat Odası’ndan traktör sahiplerine reflektör hediye...
Ziraat Odası’ndan traktör sahiplerine reflektör hediye.

Ziraat Odası Başkanı Hikmet Bozkurt, traktör sürücülerinin güvenli bir şekilde araç kullanmaya dikkat etmeleri gerektiğini belirterek, ruhsatı olana Ziraat Odası’ndan reflektör hediye edileceğini söyledi.

Bozkurt daha önce çiftçilerle yapılan eğitim toplantısında; “Römorkta en fazla iki tane takın. Reflektörünüz mutlaka olsun. Biz bu konuda bir kampanya başlatıyoruz. Şereflikoçhisar Ziraat Odası olarak araçlarının ruhsatları olan herkese reflektör hediye ediyoruz. Yolda traktörünüzü kullanırken lütfen, güvenli bir şekilde kullanınız traktörünüzü” şeklinde konuştu ve sözünü tutarak çiftçilere reflektör hediye edeceklerini açıkladı.

Bozkurt yaptığı basın toplantısında konuyla ilgili olarak; “Biz daha önce bir söz vermiştik çiftçilerimize. Bu sözümüzü de yerine getirmiş oluyoruz. Bugün itibariyle traktör ruhsatlarını Ziraat Odasına getirip kayıt yaptıran çiftçilerimize römorklarına takmak üzere reflektör verilecektir.

Traktörler trafiğe çıktığı zaman tüm donanımları barındırması gereklidir. Traktör sürücüleri iş kazalarına karşı gerekli önlemleri almalı ve bilinçli tarım yapmalıdır. Özellikle çiftçilerimiz hasat zamanında römork kullanımına dikkat etmeli ve görüş açısından daha rahat fark edilmeleri için reflektör bulundurmalıdır. Trafikte insan hayatı çok önemlidir. Trafikteki duyarlılık insanların hayatlarını korumaları birbirlerine bağlıdır. Bu yüzden hem kendi hayatlarımızı hem de başkalarının hayatlarını korumak adına önlemlerimizi almalıyız” dedi.


  28 Aralık 2017Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1220 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]