28 Aralık 2017, 12:41 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

İl Öğrenci Meclis Üyeleri toplantı yaptı

İl Öğrenci Meclis Üyeleri toplantı yaptı

İl Öğrenci Meclis Üyeleri Ankara’da toplantı yaptı...
Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı ile Millî Eğitim Bakanlığı arasında yapılan “2017-2018 Eğitim Öğretim yılı Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Projesi” kapsamında, Pazartesi günü İl Öğrenci Meclis Üyeleri Ankara’da toplantı yaptı.

Ankara’nın 25 İlçesinden seçilen İl temsilci Öğrencilerinden oluşan Meclis Üyeleri toplantılarını; Altındağ ilçesi Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin konferans salonunda yaptılar.

Şereflikoçhisar’dan da İlçe temsilcisi olarak seçilen Şehit Murat Alkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Abdussamed Doğan, sorumlu öğretmeni Elif Mantı ile Ankara’ya giderek Meclis toplantısına katıldı.

Toplantıda; İl Öğrenci Meclisi Geçici Başkanlık Divanının oluşturulduğu, yemin töreni yapıldığı ve Başkanlık divanın adaylarının belirlendiği öğrenildi.

İlk toplantısını yapan İl Öğrenci Meclis Üyeleri, bugünlerde tekrar toplanıp kendi aralarında Öğrenci Meclis Başkanını seçecekler.


   28 Aralık 2017Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1180 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.061 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]