20 Aralık 2017, 13:50 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

MYO Danışma Kurulu ilk toplantısını yaptı

MYO Danışma Kurulu ilk toplantısını yaptı

MYO Danışma Kurulu ilk toplantısını yaptı...
Şereflikoçhisar Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu ve Şereflikoçhisar Berat Cömertoğlu MYO Danışma Kurulu, 2015-2016/ 2016-2017 eğitim öğretim yıllarının değerlendirmesi başta olmak üzere değişik konuları görüşmek için Şereflikoçhisar Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu toplantı salonunda bir araya geldi.

Düzenlenen toplantıya Şereflikoçhisar Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Mehmet Ali Aktaş ve Şereflikoçhisar Berat Cömertoğlu MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Murat Yıldız, akademisyenler, Şereflikoçhisar Belediyesinin temsilcileri, sanayi kuruluşlarının temsilcileri ve sivil toplum örgütü temsilcileri katıldı.

Toplantının açılışında, kurul üyelerini tanıtarak, yükseköğretim kurumlarında danışma kurullarının oluşturulması sürecini ve danışma kurullarının görevleri ile Aksaray Üniversitesinin bünyesinde Şereflikoçhisar Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu ve Şereflikoçhisar Berat Cömertoğlu MYO yapılan çalışmalar hakkında bilgi verildi.

Danışma Kurulunun bundan sonraki süreçlerinde Şereflikoçhisar ve üniversite iş birliği ile ortak çalışmalar yürüteceği vurgulandı. Ayrıca Danışma Kurulunun, Şereflikoçhisar’ı ve meslek yüksek okullarını geliştireceği, el birliği ile çalışmaların devam etmesi kararlaştırıldı.

Danışma Kurulu İse Şu Şekilde Oluştu:

Yrd. Doç. Dr. Mehmet Ali Aktaş ve Yrd. Doç. Dr. Murat Yıldız (Başkan), Ferda Polat (Belediye Başkanı), Yasin tekin (Ticaret Odası Başkanı), Yrd. Doç. Dr. Meletem Keskin, Yrd. Doç. Dr. Selma Aytüre, Yrd. Doç. Dr. Sedat Ayyıldız, Öğretmen Vural Gündüz, Yunus Emre Poyraz (Öğrenci Temsilcisi), Sait Pekin, Burhan Günay, Ülge Taş, Yusuf Çetin.   21 Aralık 2017Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1534 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


el var elcik var
Sen kendine mukayyet ol da sende elden gitme... Ya da okulun bir parçasıysan muhtemelen sende gitmişsindir. Fazla konuşup açık verme...
Okul elden gitmiş
Okulda duyan duymayan öğrenci kalmamış bunlar gündem meşgul ediyor. Cümleye bak Danışma Kurulun, Şereflikoçhisar’ı ve meslek yüksek okullarını geliştirecek miş konu neydi 2015-2016/ 2016-2017 eğitim öğretim yıllarının değerlendirmesi idi ben değerlendireyim. Myo ya ait olan iki bölüm yönetim acizligi nedeniyle kapatıldı işletme bölümü kapatılma eşiğinde ayrıca okul yıldırım beyazıt üniversitesine devredildi. Ya bu danışma kurulu sereflikochisar ve diğer myo larından uzak dursun onlar kendilerini geliştirir
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]