20 Aralık 2017, 13:47 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

İlçemize gaz arzı sağlandı

İlçemize gaz arzı sağlandı

İlçemize gaz arzı sağlandı...


İlçemizde doğalgaz arzı sağlandı ancak abonelik ve iç tesisat işlemlerini tamamlayan kimsenin olmadığı için henüz doğalgazın kullanılamadığı öğrenildi.

Başkent Gaz tarafından 09.12.2018 tarihi itibari ile bina servis kutularına (doğalgaz kutusu) gaz arzı sağlandığı ve abonelik ve iç tesisat işlemlerini tamamlayan herkesin doğalgazı kullanmaya başlayacakları belirtildi.

Konuyla ilgili olarak Başkent Gaz yetkilileri tarafından verilen bilgiye göre; “İlçeye gaz arzının sağlandığı fakat henüz işlemlerini tamamlayan hiç kimse olmadığı için şuanda doğalgazı kimsenin kullanamadığı ancak, en kısa sürede işlemlerini tamamlayan vatandaşların doğalgazı kullanabileceği” ifade edildi.

PARALAR İADE EDİLİYOR

Diğer yandan bugüne kadar herkes tarafından merak edilerek; “İlçemize doğalgaz gelsin diye önceden yatırdığımız paralar ne olacak?” şeklinde kafalardaki sorunun cevabı olarakta, paraların iade edileceği belirtildi.

Başkent Gaz yetkilileri bu konu ile ilgili olarakta; “Önceden para yatırmış vatandaşların, Başkent Gaz işlem merkezine giderek form doldurduktan sonra yatırılan para Başkent Gaz tarafından Valilik’ten “bağlantı ücreti” olarak talep edildiği, Valiliği’nde Başkent Gaz’a paraları göndermeye başladığı ifade edilirken parası gelen vatandaşlardan da bağlantı anlaşması için Başkent Gaz tarafından davet edildiği ve süreçle ilgili sorun olmadığı ifade edildi.


  21 Aralık 2017Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2617 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


sayin.cengel,gazetesi,yetgilileri,dogal,gaz,saglandi,9,12.2018.yazmisiniz.henüz.daha.2017.deyiz.dogal.gazin.verilmesini.tam.olarak.4.gözle.bekliyoz.yetgilere.bildirilmesinisaygiyla.arz.ederiz.tesekürler
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]