20 Aralık 2017, 13:36 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

İlan ve Reklam Vergileri Belediyeye yatırılacak

İlan ve Reklam Vergileri Belediyeye yatırılacak

İlan ve Reklam Vergileri Belediyeye yatırılacak...


Büylükşehir Belediye Meclisi’nde alınan karara göre, artık ilan ve reklam vergilerinin ilçemiz Belediyesine yatırılacağı belirtildi.

Konu hakkında bilgi veren Belediye başkanı Ferda Polat; “Büyükşehir Belediye Meclis toplantısında, Taşra ilçe Belediye Başkanları olarak ilçe vatandaşlarımızın Ankara’ya kadar giderek yatırdıkları ilan ve reklam ücretlerini ilçe Belediye’lerine yatırılması için talepte bulunduk. Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Mustafa Tuna da, talebimizi kabul ettiler ve Meclisten de onaylanmasının ardından ödemenin İlçemizde yapılmasını karar altına aldılar.

Bu uygulama ile İlçe halkımız Ankara’ya gitmek kurtulmuş olacaklar, ilan ve reklam vergilerini Ocak 2018 tarihinden itibaren ilçemiz Belediyesi’ne yatıracaklar.

İlçemize halkına hayırlı olsun. Konuyla ilgilenen Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç.Dr.Mustafa Tuna’ya da halkım ve kendim adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.  21 Aralık 2017Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1145 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.064 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]