20 Aralık 2017, 13:35 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Evren Gençlik Kolları Kongresi yapıldı

Evren Gençlik Kolları Kongresi yapıldı

Evren Gençlik Kolları Kongresi yapıldı...
AKP Evren Gençlik Kolları Başkanlığına yeniden Oğuz Alpaslan seçildi.

AK Parti Evren 5.Olağan Gençlik Kolları Kongresi yapıldı ve kongre sonucunda tekrar İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’na Oğuz Alpaslan seçilerek güven tazeledi.

16 Aralık 2017 Cumartesi günü yapılan kongrede seçilen Oğuz Alpaslan şunları söyledi;

“Bugün bizim için ayrı bir gün! Allah’a hamdolsun ki başka siyasi partilerin ana kademe kongrelerini yapamadığı salonlarda Ankara’nın en uzak ama yüreği en büyük olan Gençlik Kolları kongremizi yapıyoruz. Bugün bizimle beraber olan kilometre hesabı yapmadan bu birliği sağlamak için gelen İlçe Başkanlarıma ve değerli yönetimlerine şükranlarımı sunuyorum.

AK Parti iktidarından önce gençlere sadece bayrak astırıyorlardı. Gençleri sadece dolgu malzemesi olarak kullanıyorlardı ama büyük ustamız, genel Başkanımız, liderimiz; partimiz kurulduğunda “gençlere yer vermek ustalığın şiarındandır” dedi ve gençleri siyasetin göz bebeğine kalbine soktu.
2001 yılında çıktığımız bu yolda en başından bugüne kadar Gençlik Kolları Partimizin heyecan ve gurur kaynağı olmuştur. AK Parti, 16 yıllık bir partide olsa aslında, asırlar önce başlamış kutlu bir davanın mirasını omuzlarında taşımıştır.

Kardeşlerim şunu unutmamalıyız ki; bizler AK davanın gedik taşı, ümmetin temel taşıyız. Yedi dava taşımız; biri iman, biri ilim, biri istişare, biri bilim, biri Ahlak, biri eylem, son taşımız da uğrunda öldüğümüz hilaldir bizim.

Son olarakta şunu belirtemeden geçemeyeceğim; Emeğini desteğini hiçbir zaman bizden esirgemeyen başta İl Gençlik Kolları Başkanımız Kurtcan Çelebi’ye ve Yönetimine, İlçe Başkanım Hüsamettin Ünsal’a ve Belediye Başkanım Abdulkadir Demirci’ye teşekkürü bir borç bilirim.”

Oğuz Alpaslan’ın ve kongreye katılanların konuşmalarından sonra seçim yapıldı.

Seçim sonucunda da; Evren İlçe Gençlik Kolları Başkanı Oğuz Alpaslan, güven tazeleyerek tekrar Başkan olarak seçildi.


  21 Aralık 2017Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1259 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]