06 Aralık 2017, 15:32 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

ESO’da adaylar birleşti

ESO’da adaylar birleşti

ESO’da adaylar birleşti...
Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı için adaylıklarını açıklayan Musa Gündoğan ile Yahya Yıldız, birleştiklerini, Musa Gündoğan’ın aday olacağını belirterek; “Esnaf ve Sanatkarların bu kutlu davasında seçim sathı sürecinde kıymetli ağabeyim Yahya Yıldız ile birlikte yola devam etme kararını” aldıklarını ifade eden ortak bir açıklama yaptılar.

Musa Gündoğan ve Yahya Yıldız’ın ortak açıklaması şöyle;

Değerli Şereflikoçhisar kamuoyu, kıymetli Esnaf ve Sanatkarlar ağabeylerimiz, kardeşlerimiz ve dostlarımız.

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Genel Kurulu’nda başkanlık adaylığımızı düzenlediğimiz basın toplantılarıyla kamuoyuna duyurmuştuk. Esnaf ve Sanatkarlarımız da görmek istediğimiz ve yeniden sağlayacağımız birlik ve beraberliğin ilk adımını Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan adayları olarak bizler atmış bulunmaktayız.

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan adayı Yahya Yıldız olarak çıktığım bu kutlu yolda göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da ifade ettiği gibi metal yorgunluk belirtilerinin yaşandığı odamızda yeni bir heyecanın yaşanması gerektiği kanaatindeyim.

Kıymetli Şereflikoçhisarlı Esnaf ve Sanatkarlarımız 2018 yılının ilk çeyreğinde yapılacak olan Olağan kongrede değerli aday kardeşimiz Musa Gündoğan ile birlikte Esnaf ve Sanatkarlarımızın menfaatleri doğrultusunda yaşanan sorun ve sıkıntıların çözülebilmesi için var gücümle çalışacağım. Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Genel Kurulunda Başkan adayı olarak Musa Gündoğan’ı destekleyeceğimizi ve adaylıktan çekildiğimi kamuoyuna saygılarımla sunarım.

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Musa Gündoğan olarak, seçim sathını yaşadığımız şu günlerde Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan adayları olarak ortaya koyduğumuz bu birlik ve beraberliğin Başkanlığımız döneminde tüm Esnaf ve Sanatkarlarımız arasında da yaşanacağını sizlere taahhüt ediyoruz.

Esnaf ve Sanatkarların bu kutlu davasında seçim sathı sürecinde kıymetli ağabeyim Yahya Yıldız ile birlikte yola devam etme kararını tüm Esnaf ve Sanatkarlarımıza Şereflikoçhisar kamuoyuna saygı ve sevgilerimizle duyururuz.   7 Aralık 2017Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1729 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
fidan Bostancı nakliye firmaları gebze evden eve nakliyat