06 Aralık 2017, 15:29 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Özel Bilinç Kişisel Gelişim Kurs Merkezi açıldı

Özel Bilinç Kişisel Gelişim Kurs Merkezi açıldı

Özel Bilinç Kişisel Gelişim Kurs Merkezi açıldı...


Şereflikoçhisar Özel Bilinç Kişisel Gelişim Kurs Merkezi açıldı.

Yaklaşık 2 yıl önce dershanelerin kapatılmasından dolayı kapanan Bilinç Dershanesi’nin aynı binasına Şereflikoçhisar Özel Bilinç Kişisel Gelişim Kurs Merkezi açıldı.

Yeni açılan Kurs Merkezi’nin sahipliğini yine eski Bilinç Dershanesi sahibi Fatih Baysal yapıyor.
Fatih Baysal kurs merkezi ile ilgili olarak yerel gazetelere bilgi verdi.

Resmi açılış iznini ve onayını aldıklarını belirten Fatih Baysal; “Devletimizin dershaneleri kapatma öncesinde Bilinç Dershanesi olarak ilçemizde 5 yıl faaliyet göstermekteydik. Bu faaliyetin son bulması sonrasında ilçemizde boşluk oluşmuş olup bu süreç içerisinde bu boşluğun farkında olmamızın akabinde resmi girişimlerde bulunarak “Şereflikoçhisar Özel Bilinç Kişisel Gelişim Kurs Merkezi” olarak Milli Eğitim Bakanlığı ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün titiz ve detaylı soruşturma ve sorgulama neticesinde Milli Eğitim Bakanlığımızdan ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden resmi açılış iznini ve onayımızı almış bulunmaktayız. Bu vesile ile devletimizin tüm kurumlarına ve birimlerine bir kez daha şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

Sınava hazırlık kursları için gerekli öğrenci kayıt işlemini başlattıklarını ve kayıtların devam ettiğini belirten Baysal, “Şereflikoçhisar’ın geleceğine ışık tutmak ve gelecek kaygısı taşıyan öğrencileri, geçmişe dayanan deneyimimizle hazırlamanın gururu ve sevinci içerisindeyiz” dedi.

Baysal, Bilinç Kurs Merkezi olarak Türkçe, Matematik, Coğrafya, Tarih ve İngilizce branşında kadrolu ve deneyimli ekibi ile öğrencileri sınav sürecine hazırladıklarını belirterek; “İlçemize, memleketimize, ülkemize, velilerimize ve öğrencilerimize hayırlı ve uğurlu olsun” şeklinde konuştu.


   7 Aralık 2017Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2483 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para