29 Kasım 2017, 13:51 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Eğitim İş yemek düzenledi

Eğitim İş yemek düzenledi

Eğitim İş yemek düzenledi...
EĞİTİM-İŞ Öğretmenler Günü nedeniyle yemek düzenledi.

Eğitim-İş Sendikası, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Üyelerine yönelik Öğretmenler Günü programı düzenledi.

Programa; Eğitim-İş’in üyelerinin yanı sıra Eğitim-İş’in Ankara 3 Nolu Şube Başkanı Doğan Dağdelen ile Belgin Arslan Göçmen katıldı.

Programda konuşan Eğitim-İş Ankara 3 Nolu Şube Başkanı Doğan Dağdelen, hepbirlikte güçlüyüz dedi.

“Koçhisar gerçekten bizim için çok özel” diyen Doğan Dağdelen; “İçinde bulunduğumuz süreç ve geçmekte olduğumuz yol, sonunun aydınlığa çıkacağına son derece emin olduğumuz bir yol ve bu yolda birlikte ve güçlü omuz omuza hiç boşluk bırakmadan, sağlam bir şekilde mücadele etmemiz gerekiyor. Biz bu bilinçle daha öncesinde Koçhisar’da hep beraber çalışıyorduk. Şuanda Ankara’da da 3 Nolu Şube Kurucu Yönetim Kurulu olarak Başkanlığını üstlendim.

Koçhisar bizim için gerçekten çok özel. Şuanda Koçhisar, Bala, Evren, Haymana, Gölbaşı ve Çankaya olarak 3 Nolu Şube olarak hepimiz bir bütün halinde Eğitim-İş’in çatısı altında mücadelemizi sürdürmeye devam edeceğiz. Güçlenerek ilerliyoruz, büyüyerek ilerliyoruz. Tabi şuanda yeni iki üyemiz daha katıldı.

Yeni arkadaşlarımız katılırken, bayrağı bizlere şerefli bir şekilde, onurlu bir şekilde görevlerini tamamlayarak devreden üyelerimiz var. İhsan Öcalan Öğretmenimiz, burada bizimle Eğitim-İş’li olarak mesleğini emeklilikle noktaladı. Ama Eğitim-İş adına, ülkemiz adına, çocuklarımızın geleceği adına eminimki var olduğu sürece mücadelesini devam ettirecektir.

Diğer taraftan Vahdettin Demirsoy öğretmenimiz, yine Eğitim-İş kimliğiyle emekli olmuş bir öğretmenimiz.

Hepimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun. Varlığınız için mutluyuz. Birlikte olduğumuz için onurluyuz. Birlikte güçlüyüz. Omuz omuza birlikte güçlü mücadelemiz için hepinize teşekkür ederim” dedi ve Şube adına emekli olan İhsan Öcalan Öğretmen ile Vahdettin Demirsoy’a plaket taktim etti.
Plaketi alan İhsan Öcalan ve Vahdettin Demirsoy, mutlu olduklarını, ilerde diğer öğretmenlere de emekliliğin nasip olması dileklerini ileterek, teşekkür ettiler.

Konuşma ve plaket töreninin ardından program, sohbet eşliğinde sona erdi.

Programdan sonra yemekte biraraya gelen Eğitim-İş Sendikası üyeleri, mutlu olduklarını dile getirerek, teşekkür ettiler.

Türk Eğitim Sen’de Yemek düzenledi
Türk Eğitim Sen İlçe Temsilciliği, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Birlik ve Dayanışma Yemeği adıyla bir etkinlik düzenledi.

Dün akşam Nazar Düğün Salonu’ndaki etkinlikle ilgili ayrıntılı haberimizi gelecek sayımızda sunacağız.   30 Kasım 2017Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1988 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.109 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para