22 Kasım 2017, 11:18 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Başkan Erkan Seyhan İşverenlere müjde verdi

Başkan Erkan Seyhan İşverenlere müjde verdi

SGK İşverenler Servisi 1 Aralık’da yeniden İlçemizde hizmet verecek...
AKP İlçe Başkanı Erkan Seyhan:

SGK İşverenler Servisi 1 Aralık’da yeniden İlçemizde hizmet verecek


Ak Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan, basın toplantısı yaparak 1 Aralık 2017 tarihinden itibaren Gölbaşı’na giden işverenler servisinin yeniden Şereflikoçhisar’da hizmet vermeye başlayacağını açıkladı.

Seyhan; “Şereflikoçhisar Sosyal Güvelik Merkezi’nde daha önceki zaman dilimleri içerisinde işverenlerimiz için hizmet veren, işverenler servisinin Ankara’nın Gölbaşı ilçesine alınmasının ardından yaşanan mağduriyetlerin giderilebilmesi, özellikle iş veren esnaflarımızın yaşadıkları sorunları çözebilmek adına yaptığımız görüşmeler ve girişimler olumlu sonuçlar verdi” diyerek başladığı açıklamasının devamında şunları söyledi;

“2015 yılının Temmuz ayında işverenler servisinin Gölbaşı’na alınmasının ardından, ilçemizin ekonomisine yön veren yüzlerce işveren esnafımızın yaşadıkları mağduriyeti kendi mağduriyetimiz olarak algılayarak bu konuda çalışmalarımızı başlattık, hamdolsun ki yaptığımız görüşmelerin neticesinde 1 Aralık 2017 tarihinden itibaren Gölbaşı’na giden işverenler servisi Şereflikoçhisar’da yeniden hizmet vermeye başlayacaktır.

Yaptığımız görüşmelerde SGK işverenler servisinin tekrar ilçemize gelerek, esnaflarımızın maddi, manevi ve zaman kayıplarının önüne geçerek sorunun çözülmesinde yardımlarını esirgemeyen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Jülide Sarıeroğlu’na, AK Parti Ankara İl Başkanımız Mustafa Nedim Yamalı’ya ve emeği geçen tüm bürokratlarımıza ilçem ve şahsım adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Şereflikoçhisar’da yaşayan, ticaret yapan her bir ferdin sorununu kendi sorunumuz olarak görerek çalışmalarımıza ve hizmetlerimize devam edeceğimizden kıymetli hemşerilerimizin şüphesi olmasın.”   23 Kasım 2017Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2402 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]