22 Kasım 2017, 11:06 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Kurtcan Çelebi; Güzel bir değişim olacağına inanıyorum

Kurtcan Çelebi; Güzel bir değişim olacağına inanıyorum

Kurtcan Çelebi; “Şereflikoçhisar’da güzel bir değişim olacağına inanıyorum”...
Kurtcan Çelebi; “Şereflikoçhisar’da güzel bir değişim olacağına inanıyorum”

Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Kurtcan Çelebi, AK Parti eski Gençlik Kolları Başkanlığı’ndan İlçe Başkanlığına görevlendirilen Erkan Seyhan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Gençlik Kolları İl Başkanı Kurtcan Çelebi ile birlikte; Genel Merkez MKYK Üyesi İç Anadolu Bölge Başkanı Mustafa Güneş, Gölbaşı Gençlik Kolları Başkanı Tarık Kuyrukçu, Keçiören Gençlik Kolları Başkanı Murat Tunçbilek ve Gençlik Kolları İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Şereflikoçhisar Koordinatörü Yusuf Teceren de ziyarette hazır bulundu.

Başkan Çelebi’ye, Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü’nün ziyaretinizin amacı nedir? Kısa bir açıklama yapabilir misiniz? Sorusunu yöneltti.

Çelebi, ilk olarak adaylık süreci hakkında bilgi vererek; “Gençliği olmayan bir oluşumun, geleceği olmayacağını çok iyi biliyoruz. AK Parti kurulduğu günden bu yana Gençlik Kollarına önem veren bir parti. Bununla ilgili kurucu Genel Başkanımızın çok fazla söylemi var. Biz gençleri yedek kulübesinde değil, ilk 11’de görmek istiyoruz” diye. Bu minvalde  Gençlik Kolları Başkanımız, Koçhisar’da adayımız oldu. Genel Merkezimizle, Cumhurbaşkanımızın bu söylemleri üzerine İl Başkanımız ile istişareler hem de buradaki istişareler sonucu temayüller yapıldı ve Erkan kardeşimiz Gençlik Kolları Başkanımız İlçe Başkanı olarak kongrede aday olarak belirlendi” dedi.

ÇITAYI YÜKSELTEREK AK PARTİ BAYRAĞINI DALGALANDIRACAK

Erkan Seyhan’ın Gençlik Kollarında başarılı bir çalışma dönemi atlattığını, birlikte çok çalıştıklarını, zorlu dönemleri, seçimleri atlattıklarını belirten Başkan Kurtcan Çelebi; “Bizim yüzümüzü yere düşürecek hiçbir şey yapmadı. Bundan sonra da hem geçliğinin verdiği dinamizmle, o heyecanla iyi bir İlçe Başkanlığı yapacağına biz canı gönülden inanıyoruz.

Koçhisar halkımız iyi bir ilçe başkanına kavuştu. Tabi bundan önce de çok değerli Başkanlarımız vardı. İnşallah Erkan’la da bu çıtayı yükselterek yine burada Ak Parti bayrağımızı dalgalandıracak.” dedi.

İSTİŞARE İLE BU SÜRECİ HEP BİRLİKTE GEÇİRECEĞİNE GÖNLÜMÜZ RAZI

“Her zaman yanındayız. Bir abisi, bir kardeşi olarak tüm teşkilatımıza olduğu gibi Erkan kardeşimizin de yanında olacağız” diyen Çelebi; “Koçhisar’da güzel bir hareket, güzel bir değişim olacağına inandığını, Erkan Seyhan’ın bu zorlu sürecide güzel bir şekilde atlatacağına yine gönüllerinin rahat olduğunu, Şereflikoçhisar halkının da gönüllerinin rahat olması gerektiğini belirterek; “temiz, düzgün, ahlaklı bir arkadaşımız. Yine burada İlçe Başkanı olarak devam edecek. Yanlışı olmaz. Olursa da yine karşısında bizi bulacak. Biz öyle bir şey olacağını düşünmüyoruz. İstişare ile bu süreci hep birlikte geçireceğine gönlümüz razı.”

TECRÜBESİNİ ANA KADEME TEŞKİLATIMIZDA DA YANSITACAĞINI DÜŞÜNÜYORUZ
Gençlik Kolları’nı siyasette iyi bir mutfağa benzeten Başkan Çelebi ziyaretinde; Gençlik Kolları Başkanlığı büyük bir tecrübedir. Ak Parti’de Gençlik Kolları siyasetin de iyi bir mutfağıdır. Bu mutfakta iyi bir tecrübe edindiğini biliyoruz. Bundan sonra Gençlik Kollarında yakaladığı tecrübeyi ana kademe teşkilatımızda, Koçhisar’ımıza da yansıtacağını düşünüyoruz” diyerek hayırlı olsun temennisinde bulunarak başarılar diledi.

ANA KADEME KONGRESİNDEN SONRA İLÇE GENÇLİK KOLLARI KONGRESİ YAPILACAK

Yine Görgülü’nün; “İlçe Gençlik Kolları kongresi ne zaman yapılacak?” sorusu üzerine Başkan Çelebi; “4 Aralık’ta kongremizi yapacağız. Kongremizin arkasından istişarelerle belirleyeceğimiz Gençlik Kolları Başkanı için İlçe Gençlik Kolları kongremizi yapacağız. Kongreye kadar da İlçe Gençlik Kollarında bulunan ve Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı vekalet edecektir” dedi.

KURTCAN ÇELEBİ HER ZAMAN ABİMİZDİR

İlçe Başkanı Erkan Seyhan da; “Her zaman söyledim yine söylüyorum, Kurtcan Çelebi Şereflikoçhisar için Ankara Gençlik Kolları Başkanı değil, Ankara’da Şereflikoçhisarlı gençlerin abisi olmuştur. Onun için abi olmak ayrı, başkan olmak ayrı. Bizlere ağabeyliğin sıcaklığını, desteğini, varlığını hissettirdiği için bir kez daha sizlerin huzurunda kendisine teşekkür ediyoruz. Gençlik Kolları Başkanlığımız bitti diye Kurtcan Çelebi abimizin ağabeyliği bitecek diye bir şey yok. Ebediyen abimizdir. Ebediyen de yanındayız, emrindeyiz. Şereflikoçhisar O’nunla, O’nun destekleriyle bizlerinde gayretiyle Ak Parti Gençlik Kolları Teşkilatının ne demek olduğunu bütün ilçemize göstermiştir. Bu ziyaretiyle fazlasıyla onurlandırmıştır” dedi.

VARLIĞI BİZE ŞEREFLİKOÇHİSAR’DA GÜÇ VERİYOR
“Taşra ilçelerinde en fazla ziyaret ettiği ilçe Şereflikoçhisar’dır” diyen Başkan Erkan Seyhan; “Bundan sonraki süreçte görevi yürütecek arkadaşımıza da bugüne kadar olduğu gibi desteklerini hiçbir zaman esirgemeyeceğinden bir gram şüphem yok. Varlığı bize Şereflikoçhisar’da güç veriyor. Allah razı olsun” şeklinde konuştu.


  23 Kasım 2017Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1883 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.043 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para