22 Kasım 2017, 10:41 - Anasayfa // Genç Bakış Haberi yazdır

Muhalefeti yerinde yapmak!

Muhalefeti yerinde yapmak!

Muhalefeti yerinde yapmak!...


Geçtiğimiz yaz ayında doğalgaz altyapı çalışmalarının yapıldığı sıralarda bir gün yolda giderken bir amca bana doğru seslenerek, “hemşerim bu şimdi seçim yatırımı mı oluy?” şeklinde bir soru sormuş bende kendisine, “açılış zaten 16 Nisan referandumu arifesinde yapılmıştı ve şuanda da yakın bir zamanda seçim yok ve ilçemiz doğalgaz almaya hak kazandığı için bu eninde sonunda mecbur yapılacak” şeklinde cevabımı vermiştim.

Bu noktada altını çizmek istediğim, yanlışı ve usulsüzlüğü eleştirmek ve adil bir düzenin hakimiyeti için önerilerde bulunmak elbette insani bir haktır ancak, muhalefeti yapmak kadar yerinde yapmanın da son derece önemli olduğu düşüncesindeyim.

Öbür taraftan ilçemiz çarşısı altyapı çalışmalarına istinaden şahsi düşüncem; bu ve benzeri çalışmaların yapılması esnasında insan hayatını tehlikeye düşürmeyecek önlemlerin alınması bağlamında gerekli insani uyarıların yapılması önemlidir. Fakat, sırf bu çalışmalardan dolayı oflayıp puflamamak ve ameliyatın az çok ağrısı ve sızısı olabileceğini göz önünde bulundurmaktır.

Açık konuşmak gerekirse, tamamen kendi hür irademle belirtiyorum ki 3 Kasım 2002 genel seçiminden beri oy kullanan benim, şuana kadar genel ve yerel seçimlerde oyum AKP’ye gitmemiştir.

Ancak, oyum hiçbir zaman AKP’ye gitmedi diye sırf muhalefet yapmış olmak için gerekli olan bir altyapı çalışması yapılıyor diye, muhalefetçilik de yapmam! Saygı ve sevgilerimle efendim.


     23 Kasım 2017Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1664 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Genç Bakış Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]