15 Kasım 2017, 16:30 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

AKP İlçe Başkanlığına Erkan Seyhan seçildi

AKP İlçe Başkanlığına Erkan Seyhan seçildi

AKP İlçe Başkanlığına Erkan Seyhan seçildi...
AK Parti İlçe Başkanı Sait Başaran’ın 2017 Ağustos Ayı’nda istifa ettikten sonra İlçe gündeminde olan “İlçe Başkanı ne zaman belli olacak?” sorusuna cevap aranırken Salı günü Şereflikoçhisar AK Parti Teşkilatının yeni Başkanının Erkan Seyhan olduğu açıklandı.

İlçe Başkanlığı için 13 aday başvurmuş, hatta Eylül Ayında ilçe teşkilatında temayül yoklaması yapılmıştı.

Ve 14 Kasım Salı Günü; 13 aday arasından Memiş Çelik’in, Ramazan Yöndem’in ve Erkan Seyhan’ın Genel Merkeze çağrıldığı belirtildi.

Şereflikoçhisar’ın yanı sıra; Pursaklar, Etimesgut, Güdül ve Beypazarı ilçelerinin adaylarının da Genel Merkeze çağrıldığı öğrenilirken adaylarla görüşmelerin 15.00’da başladığı belirtildi.

Görüşmelerin akşam 19.00’a kadar sürmesinin ardından sonuçlar açıklandı.

Ve Şereflikoçhisar İlçe Başkanlığına Erkan Seyhan’ın seçildiği ifade edildi.

SEÇİM 4 ARALIK PAZARTESİ GÜNÜ
Şereflikoçhisar Ak Parti İlçe Teşkilat kongresi tarihinin 4 Aralık 2017 Pazartesi günü olarak belirlendiği öğrenildi.

Aynı günü saat 10.00’da Evren İlçe Teşkilatının kongresinin yapılmasının ardından saat 14.30’da Şereflikoçhisar İlçe Teşkilat kongresinin de, Gençlik Kültür Merkezi’nde yapılacağı ifade edildi.

DEVİR TESLİM TÖRENİ YAPILDI
İlçe Teşkilatında Çarşamba günü de devir teslim töreni yapıldı ve Sait Başaran görevi Erkan Seyhan’a teslim etti.

Eski İlçe Başkanı Sait Başaran yaptığı konuşmasında; “Görevi belirli bir şekilde aldık, bir yere getirdik. Bu işler çok zor işler. Biz gelirken Belediye Başkanımız  dedi ki; “Bu işler çok zor. Bak öyle ceket, kravat giymeye benzemez.” Hakikaten öyleymiş. Bir ilçenin bir iktidar partisinin, bir hükümetin buradaki temsilcisi olmak çok zormuş. Biz elimizden gelen her şeyi yaptık. Partimizde böyle bir gelenek vardır. Bizden sonrakilere daha ileri götürmesi temennilerle bu görevi devrederiz. Ve her zaman teşkilat tek kişinin değildir, tüzel kişiliktir. Partiyi temsil eder ve herkes teşkilatın emrindedir. Herkes teşkilat için çalışır. Bizim teşkilatımız Ak Parti teşkilatıdır. Erkan da benimle beraber başkandı Gençlik Kollarında. O zamandan bu zamana kadar geldik. Beraber 3-4 seçim yaptık. Hepsinden de Belediye Başkanımızla, Belediyemizle bütün teşkilatımızla beraber başarıyla çıktık.

Bundan sonra da daha fazla şekilde başarılı olacağını düşünüyorum. Daha fazla gayret vereceğini düşünüyorum. Hiç kimse teşkilatına küsmeden çalışmalarını iki kat devam ettirsin. Çünkü 2019 zor olacak. Zor olacağı için daha iyi kenetlenmemiz lazım. Erkan kardeşimizin arkasında durmamız lazım ve her zaman yardımcı olmamız lazım. Biz her zaman buradayız. Telefonumuz 24 saat açık. Ne zaman bize dönerlerse elimizden gelen yardımı yapacağız. Erkan bizim kardeşimizdir. Bundan sonra Şereflikoçhisar AK Parti İlçe Başkanıdır.

Biz de teşkilatın bir neferi olarak Belediye Başkanımız da dahil olmak üzere hepimiz yine teşkilatımız için çalışmaya devam edeceğiz.
Ben tekrardan Erkan’ı tebrik ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

Görevi devralan İlçe Başkanı Erkan Seyhan da yaptığı konuşmasında; “Öncelikle üç senedir siyasete beraber başladığım ve üç senedir siyasette yol yürüdüğüm, bütün zorluklardan omuz omuza anlımızın akıyla çıktığımız İlçe Başkanımız Sait Başaran’a bugüne kadarki hizmetlerinden dolayı, gençliğimize ve teşkilatımıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Allah’ın izniyle hiçbir şüpheniz olmasınki Başkanımızın bu başarılı çalışmalarından sonra devraldığımız bu bayrağı daha güzel başarılara ulaştıracağız. Bu teşkilat, hepimizin teşkilatıdır. Hiçbirimize ait değildir AK Parti. Burası Şereflikoçhisar’da Ak Parti’ye gönül vermiş, bütün teşkilat mensuplarının evidir, ocağıdır. Onun için her zaman 24 saat beni de arayabilirsiniz, 24 saat istediğiniz zaman teşkilatımızı açtırabilirsiniz. Teşkilatımız her zaman sizlerin emrindedir. Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.   16 Kasım 2017Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2068 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]