15 Kasım 2017, 16:12 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Nezahat Göçmen İlçemizi tanıtıcı yazılar yazıyor

Nezahat Göçmen İlçemizi tanıtıcı yazılar yazıyor

Nezahat Göçmen İlçemizi tanıtıcı yazılar yazıyor...


Nezahat Göçmen İlçemizi tanıtıcı yazılar yazıyor.

Hemşerimiz Eğitimci/Yazar Nezahat Göçmen; Yazarı olduğu Gezi Rehberi GEZİMANYA’da ilçemizi tanıtan bir  yazısı yayınlandı.

Sosyal medya hesabından ‘TARİHE NOT DÜŞTÜM’ diye paylaşımda bulunarak haberini hemşerilerine duyuran  Nezahat Göçmen’in   tanıtım yazısı üç bölüm halinde yayınlandı.

“Şereflikoçhisar, Doğduğum Yer Memleketim”  başlığı ile,  Şereflikoçhisar’ın tarihi, coğrafi, kültürel ve ekonomik yapısından bahseden Göçmen; fotoğraflarla desteklediği Tuz Gölü, Sultan Alâaddin Cami ve Kent Müzesini okuyuculara ayrıntılı bir biçimde anlatarak gezip görmeye davet ediyor.
Nezahat Göçmen bilgilendirici yazısında;  ilçemizin ozanları Hüseyin Andaç - Selçuk Esen ve Halk Şairi Ramazan Şimşek’e  yer verirken,   ilçemizde yetişen ürünlere, mutfak kültürümüze de değiniyor. Ayrıca ilçemize has tatlarımızdan örnekler gösteriyor.

Gazetemizi arayarak konu hakkında bizi bilgilendiren Eğitimci/Yazar Nezahat Göçmen; Şereflikoçhisar’ı tanıtım yazısının çalıştığı diğer gazeteler Ulusal Gazete Önce Vatan- Gazetem İstanbul – Flaşhaber -  Bursa Arena gazetelerinde ve ayrıca Yazarı ve Yazı İşleri Müdürü olduğu Yazar Portalı’ nda da görselleri ile birlikte yayınlanacağı bilgisini verdi.

  16 Kasım 2017Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1362 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para