08 Kasım 2017, 12:48 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Yiğitbaşı Makina Sanayi, Güney Kore’ye römork gönderdi

Yiğitbaşı Makina Sanayi, Güney Kore’ye römork gönderdi

Yiğitbaşı Makina Sanayi, Güney Kore’ye römork gönderdi...


İlçemizden yurtdışına ihraç:
Yiğitbaşı Makina Sanayi, Güney Kore’ye römork gönderdi

Emrah Yiğitbaşı: Katıldığımız fuarlarla marka değerimiz ve müşteri portföyümüz arttı.


İlçemiz Sanayisinde gurur duyacağımız önemli bir gelişme kaydedildi ve Yiğitbaşı Makina Sanayi olarak faaliyet gösteren bir işletmemiz yurt dışına römork ihracatı yapmaya başladı.

1984 yılından itibaren faaliyette bulunan Yiğitbaşı Makina adına gazetemize açıklama yapan Emrah Yiğitbaşı amaçlarının;sektörde lider konuma gelmek olduğunu söyledi.

“Biz firmadaki ikinci nesiliz. Temel amacımız yenilik ve sektörde lider konumuna gelmektir. Bu amaç doğrultusunda çalışmalarımıza yön ermekteyiz” diyen Emrah Yiğitbaşı şöyle konuştu:

Bu yıl ülke içinden ve dışından ziyaretcileri bulunan 2 Tarım Fuarına katılım gösterdik. Bunlardan biri; Ankara Tarım Fuarı, diğeri ise; Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı fuarı olan TÜYAP Konya Tarım fuarıdır.

İlçemizden ilk defa aracı kullanmadan, bizzat Konya Tarım Fuarı’na alınmayı başardık ve kendi standımızda müşterierimizi ağırladık.

“Bu fuarlar sayesinde marka değerimiz ve müşteri portföyümüz giderek arttı. Şu anda firmamızın 16 il’de 22 adet bayisi ve günde 2 römork tamamlama kapasitesi vardır” diyen Emrah Yiğitbaşı yurt dışına yaptıkları ihracatla ilgili de şunları söyledi:

Konya Tarım Fuarı’nda tanışmış olduğumuz Güney Koreli müşterilerimiz römorklarımıza yoğun ilgi gösterdi ve almaya karar verdiler. İlk etap çalışma olarak ve deneme sürümlerinin yapılması için 12 adet römork ihraç ettik. İlçemiz adına yapmış olduğumuz bu ihracattan son derece mutluyuz.

Emrah Yiğitbaşı sözlerini şöyle tamamladı:

Saygıdeğer halkımızdan, Şereflikoçhisar’ın özsermayesiyle kurulan ve İlçemiz sanayisinde imal edilen ürünleri tercih etmelerini rica ediyor, desteklerini yanımızda hissetmeyi umuyoruz.


    9 Kasım 2017Yönetici tarafından yazılan bu haber, 3014 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


ozdilek
yiğitbaşı ailesine tşk ederim biraz arge şart gelin size proje insan taşımak içinde insan taşımak içinde römork yapın mobil itfaiye yanı su taşıma amaçlı ama aynı anda traktöre takılarak içine monte edilen bir su motoru ile hem su çeksin hem yangın söndürsün bunu yapın bunu tüm köyler alır mobil hortum sarmalı ve su motorlu pancar sulama römorku yapılsın bunları yapın bakın nasıl satılır denemek için 1 adet yapın internete yükleyiniz bakın nasıl satılır
HEMŞERİ
HELAL OLSUN ...BENİM GÖRÜŞÜM ARKADAŞLAR ELİN AKSARAYLISI URFALISININ RÖMORKUNU ALANA KADAR KOÇHİSARDAN KOÇHİSARLIDAN ALALIM ...inadına yerli inadına memleketli
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.109 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para