08 Kasım 2017, 12:44 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Çarşı içinde çalışmalar başlayacak

Çarşı içinde çalışmalar başlayacak

Çarşı içi granit ve andasit taş ile döşenecek, çalışmalar önümüzdeki günlerde başlayacak...
Çarşı içi granit ve andasit taş ile döşenecek, çalışmalar önümüzdeki günlerde başlayaca.

İsmet Paşa Caddesinde su, kanalizasyon ve doğalgaz çalışmalarının bittiği ve önümüzdeki günlerde Ankara Büyükşehir Belediyesi Kent Estetik Daire Başkanlığı tarafından kaldırımın yapılacağı ve caddenin tamamının granit ve andasit taşlarıyla yapılacağı belirtildi.

Çalışmaların biran önce bitmesi için gece gündüz çalışan ekiplerin yoğun gayretleri sonucu 3 haftalık bir süre içinde bitirilirken son yağan yağmurla çarşı içinde oluşan çamur deryası herkesin şikayet konusu olmuştu.

Salı Günü Büyükşehir Belediyesi Kent Estetik Daire Başkanlığından gelen ekip, çarşı içinde incelemelerde bulunurken şikayetlere son noktayı koyan Belediye Başkanı Ferda Polat da; “Biz de hem esnafımızın hem de halkımızın çamurun içinde yürümesini istemeyiz. Yazın, çarşı esnafımızı gezdiğimizde bizden çalışmaların yazın yapılmaması talebinde bulunmuşlardı. Bizde esnafımızın talebi üzerine yaz sezonunda çarşı içerisinde çalışmaları yapmadık. Esnafımızı Ekim Ayında tekrar gezdiğimizde bizlere çalışmalara başlayabileceğimizi söylemeleri üzerine çalışmalara başladık.
Su, kanalizasyon ve doğalgaz çalışmaları da 3 haftalık bir süre içinde ekiplerin, gece gündüz çalışmalarıyla bitirilmiştir.

Önümüzdeki günlerde İsmet Paşa Caddesinin; kaldırımı yapılacak ve orada komple granit ve andasit taşlarının karışımıyla birlikte Şereflikoçhisar’a yakışır bir çalışmayı önümüzdeki günlerde başlatacağız” dedi.

  9 Kasım 2017Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1878 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]