08 Kasım 2017, 12:24 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Ekim Ayı’nda en çok kitap okuyanlar belli oldu

Ekim Ayı’nda en çok kitap okuyanlar belli oldu

Ekim Ayı’nda en çok kitap okuyanlar belli oldu...

Yunus Emre Halk Kütüphanesi, Üyeler arasından 2017 Ekim Ayı’nda en çok kitap okuyan isimleri belirledi.

Her ay; Okul Öncesi Okuyucular, Çocuk Okuyucular, Genç Okuyucular ve Yetişkin Okuyucular olmak üzere 4 kategori halinde en çok kitap okuyanların isimlerini belirleyen Yunus Emre Halk Kütüphanesi yetkilileri, 2017 Ekim Ayı’nda da en çok kitap okuyan isimleri açıkladı.

4 kategoride birinci olan üyelerin isimleri şunlar;

Okul Öncesi Okuyucular arasından Ceren Çetin, Çocuk Okuyucular arasından Yunus Sertkaya, Genç Okuyucular arasından Sultan Karakaş ve Yetişkin Okuyucular arasından Güler Kara birinci oldular.
Kategori halinde ilk 3’e giren diğer isimler ise şöyle;

Okul Öncesi Okuyucular; Birinci 15 Kitap okuyan Zafer İlkokulu Anasınıfı öğrencisi Ceren Çetin, ikinci 15 kitap okuyan TOKİ Gülbahçesi Anaokulu öğrencisi Göktuğ Gürsel Gürsoy ve üçüncü 6 kitap okuyan Diyanet Anaokulu öğrencisi Sabri Şimşek,

Çocuk Okuyucular; Birinci 30 kitap okuyan Şehit Sercan Bulak İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Yunus Sertkaya, ikinci 29 kitap okuyan Şehit Filiz Koçak İlkokulu öğrencisi Adil Ahmet Yıldırım ve üçüncü 27 kitap okuyan Şehit Sercan Bulak İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Ahmet Şahin Yılmaz.

Genç Okuyucular; Birinci 11 kitap okuyan Şereflikoçhisar Anadolu Lisesi öğrencisi Sultan Karakaş, ikinci 8 kitap okuyan Açık Lise öğrencisi Nuray Demirel ve 6 kitap okuyan Şereflikoçhisar Anadolu Lisesi öğrencisi Naciye Temizkan.

Ve Yetişkin Okuyucalar’dan; birinci 9 kitap okuyan Abdulbaki Ünlü İmam Hatip Ortaokulu öğretmeni Güler Kara, İkinci 9 kitap okuyan Uzman Çavuş Sezgin Delikurt ve üçüncü 5 kitap okuyan Üniversite hazırlık öğrencisi İlayda Kılıç.


  9 Kasım 2017Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2136 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.109 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]