01 Kasım 2017, 12:50 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Ticaret Borsası YİBO öğrencilerini unutmadı

Ticaret Borsası YİBO öğrencilerini unutmadı

Ankara Ticaret Borsası Yönetimi YİBO öğrencilerini unutmadı...


Ankara Ticaret Borsası Yönetimi YİBO öğrencilerini unutmadı.

Ankara Ticaret Borsası tarafından Her yıl İlçemiz Şehit Figen Gündüz Yatılı Bölge Okulu öğrencilerine yapılan giyecek, ayakkabı ve kırtasiye yardımı bu yıl da yapıldı.

Salı günü Ticaret Borsası Genel Sekreteri Eyüp Ş.Ömeroğlu ile Yönetim Kurulu Üyeleri Şemsettin Aktuğlu, Murat Başar ve Abdülhüda Kılıç İlçemiz Şehit Figen Gündüz Yatılı Bölge Okulu’na gelerek hem öğrencilerle buluştular hem de okulu gezdiler.

Kendilerini İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atılgan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Murat Turan, Okul Müdürü Şükrü Alıcı, Okul Müdürleri ile öğretmenler ve öğrenciler karşıladı.

60 öğrenciye yapılan giyecek, ayakkabı ve kırtasiye malzemesi yardımı bizzat öğrencilere verilirken Ticaret Borsası Genel Sekreteri Eyüp Ömeroğlu; “Bu yıl ayrıca Ticaret Borsası olarak okulun hem yurduna hem de okulun kameralarını taktırdık. Bizim temel amacımız sizlersiniz. Okuldan ziyade bizim için siz öğrencilerimizin ihtiyaçları daha ön plandadır. Sizlerin ihtiyaçlarını gidermek bize daha çok mutluluk verecektir. Sizler; bir öğrenci olarak bir birey olarak ihtiyaçlarınızı Okul Müdürünüze bildirin. Bizler sizlere o konularda yardım edeceğiz. Sizlere derslerinizde başarılar diliyorum” dedi.
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şemsettin Aktuğlu da; öğrencilerden yeni fikirler üretmelerini isteyerek; “Hayallerinizin ürünü olabilecek şeyleri öğretmenlerinizle paylaşın. Yeni fikirler üretmeye kendi kendinize şartlandırın” diyerek öğrencilere derslerinde başarılar diledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atılgan ve Okul Müdürü Şükrü Alıcı da, Ticaret Borsası’na yapılan yardımlardan dolayı teşekkür ettiler.

Öğle Yemeğini de öğrencilerle birlikte yiyen Genel Sekreter Eyüp Ömeroğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, daha sonra Belediye Başkanı Ferda Polat’ı da ziyaret ettiler.

Sohbetle geçen ziyaret sonrasında, Genel Sekreter Eyüp Ömeroğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ankara’ya tekrar döndüler.    2 Kasım 2017Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1760 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


edep yahu
kardeşim yapmayın şunu yaptığınız yardım sizde kalsın birde çocuğu yanına alıp fotoğraf çektiriyorlar ayıp ayıp ayrıca babanızın malınımı yardım yapıyorsunuz devletin malı devletin
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]