04 Ekim 2017, 15:55 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Mehmet İrşat Akdağ açıklama yaptı

Mehmet İrşat Akdağ açıklama yaptı

Mehmet İrşat Akdağ açıklama yaptı...
Mehmet irşat Akdağ:
Hakkımda hiçbir soruşturma kovuşturma yoktur


Devlet Hastanesinde taşeron firma adına çalışan Mehmet İrşat Akdağ; bazı yerel gazetelerde “FETÖ bağlantısı nedeniyle açığa alındı” şeklindeki haber üzerine bir açıklama yaptı.

“Hiçbir örgütle bağlantısı olmadığını ve hakkında açılmış soruşturma kovuşturma olmadığını belirten Mehmet İrşat Akdağ’ın açıklası öyle:

Son zamanlarda hakkımda yapılan bilip bilmeden asılsız, mesnetsiz, yersiz konuşmalar ve bazı yerel basında çıkan haberler  sonucu açıklama gereği duydum.

2012 yılından itibaren Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi hizmet alımı yöntemiyle taşeron firma sözleşmeli V.H.K.İ.  personeli olarak çalışmaktayken 13.09.2017 tarihinde hastane  yönetimi tarafından işime son verildiği tarafıma tebliğ edilmiştir. Bu karar tamamen Hastane yönetiminin kendi inisiyatifi ile alınmıştır. Sebebi; 2005 yılında İ.B.B.  İstanbul Deniz Otobüslerinde taşeron firma sözleşmeli personeli olarak çalışmaya başladığımda adıma Bank Asya bankasından açılmış olan MAAŞ hesabımın halen açık olmasıdır. Halen açık olmasının sebebi bu bankanın diğer bankalardan farklı bir banka olduğunu bilmememden başka bir şey değildir. Bu konudan başka hakkımda fetö/pdy ve benzeri hiçbir soruşturma kovuşturma bulunmamaktadır ki zaten bu hesabı da ben gizlemiş de  değilim. Bu kararı alan Hastane yönetimine bu zamanda böyle bir konudan dolayı Her ne kadar yanımda olmalarını beklemeyip hoşgörü ile karşılasamda en azından hukukun yanında olmalarını beklerdim. Tarafıma yapılmış bu haksız  uygulama neticesinde tarafımca hukuki süreç başlatılmıştır.

Ben Mehmet İrşat Akdağ; Allah’ın kulu, Peygamber efendimizin ümmeti, Osmanlı’nın torunu, Atatürk gençliğinin devamıyım. Şimdiye kadar hiçbir yapı cemaat cemiyet vs.mensubiyetim, aidiyetim iltisakım ve irtibatım olmamıştır, olmayacaktır. Hakkımda ve başkaları hakkında da bilmeden düşünmeden yerli yersiz oturduğu yerden yafta üreten, laf türetenler; !!!nasıl daha iyi bir insan olabilirim vatanım ve milletim için neler yapabilirim nasıl daha iyi bir nesil yetiştiririm düşüncesini kendilerine dert edinseler; dürüst namuslu ve adam gibi yaşasalar hem kendileri hemde  İlçemiz ve Ülkemiz adına bir fayda sağlamış olurlar.

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.  5 Ekim 2017Yönetici tarafından yazılan bu haber, 3339 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.031 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]