04 Ekim 2017, 15:40 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Basına neden kapalı ki?

Basına neden kapalı ki?

Geçtiğimiz hafta Cuma günü Ankara Valisi Ercan Topaca, AKP Milletvekili Ahmet Gündoğdu...


Geçtiğimiz hafta Cuma günü Ankara Valisi Ercan Topaca, AKP Milletvekili Ahmet Gündoğdu, İl Müdürleri, İl Müdür Yardımcıları ve ilçe protokolünün nerede ise tamamının katılımı ile İmam Hatip Okulları Tatbikat Camii’nin açılışı gerçekleşti.

Açılış sırasında nerede ise bütün konuşmacılar konuşmalarında basın mensuplarına açılış programını takip ettikleri için teşekkür etmeyi ihmal etmediler. Ancak nedense Garnizon Komutanlığı’nda düzenlenen organizasyona basın mensuplarını da almadılar.

Özel oturumların, kritik toplantıların, dar bir çevrede görüşülüp karara bağlanması gereken hususların konu olduğu durumlarda basına kapalı görüşmelerin yapılması gayet normal.

Camii açılışı sonrası Garnizon Komutanlığı’nda yapılan toplantı eğer böyle bir toplantı ise diyecek bir sözümüz yok. Eğer böyle bir toplantı değil ise dördüncü güç olarak görülen ve yöneten ile yönetilen arasında köprü vazifesi gören basın mensuplarının neden o toplantıya alınmadığının yetkililer tarafından açıklanmasını bekliyoruz.

Eğer yetkililer uygun görür ise yapılacak olan açıklamada siyasi parti temsilcilerinin ve yönetim kurulu üyelerinin, siyasi parti gençlik kolları başkanlarının, siyasi parti ilçe başkanlığına aday olan isimlerin, belediye meclis üyelerinin ve hatta bu isimlerin yanlarında bulunan arkadaşlarının da alındığı programa neden basın mensuplarının alınmadığı hususunun ayrıntılı olarak belirtilmesini rica ediyoruz.
   5 Ekim 2017Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1658 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]