04 Ekim 2017, 15:32 - Anasayfa // Genç Bakış Haberi yazdır

İyi diyemem!

İyi diyemem!

"Ben falan kişiyi sevmem ama sana da iyi diyemem” cümlesinden yola çıkarak açık ve...


"Ben falan kişiyi sevmem ama sana da iyi diyemem”  cümlesinden yola çıkarak açık ve net bir şekilde ifade etmek gerekirse; AKP üst düzey yöneticilerini sevmem ama, TBMM çatısı altındaki muhalefet partilerinin üst düzey yöneticilerine ve temsilcililerine de genel anlamda iyi diyemem!

   1 Kasım 2017 tarihine az bir zamanın kaldığı ve 1 Kasım 2015 tarihli genel seçim gününden bugüne kadar 2 yıl gibi bir zamanın geçtiği şuana kadar, sormak gerekirse TBMM çatısı altındaki muhalefet partilerinin bölgemiz milletvekillerinin her birisi tarafından, ilçemiz ve ilçemiz köylerine en azından 2 defa ziyaret gerçekleştirilmiş midir?

   Hadi haftalık ziyareti de geçelim, en azından ayda bir veya olmadı 2 ayda bir olmak üzere muhalefet partilerinin bölgemiz milletvekillerince ilçemize ve ilçemiz köylerine, hatta komşu ilçe Evren ilçesi ve köylerine ziyaretler yapılsa ve toplantılar-konferanslar gerçekleştirilse, vatandaşların sıkıntıları-dertleri  dinlenilse ve ona göre raporlar oluşturulup çözüm önerileri ve formülleri geliştirilse bu kötü mü olur?

   Şimdi sormak gerekirse genel seçimlere az bir zaman kala mahalle toplantıları, sokak toplantıları ve köy toplantıları da yapmayarak, birkaç milletvekili adayının gelip de sadece ilçemiz çarşısında ayaküstü esnaf ziyaretleri gerçekleştirmeleri ne derece içtendir?

   Ve ortasında “halk” kelimesi geçen Cumhuriyet Halk Partisinin bölgemiz milletvekillerinin mahalle-sokak ve köy toplantıları gerçekleştirmede ve halkla kaynaşmadaki tavırları ne derece ciddi ve ne derece samimidir?

   Bu arada söz CHP’den yani ana muhalefet partisinden açılmışken, ana muhalefet partisinin genel başkanının öncülüğünde geçtiğimiz yaz mevsiminde “adalet istiyoruz” sloganıyla Ankara’dan İstanbul’a yürüme konusuna da değinmek gerekirse; parti adı ne olursa olsun bir ana muhalefet partisi genel başkanının “adalet istiyoruz” sloganıyla yolları arşınlaması bana göre yanlıştır NEDEN?

   Çünkü, ana muhalefet partisi demek milletvekili sayısı itibariyle diğer muhalefet partilerinden ziyade iktidar partisine en yakın parti demek olduğu için, ana muhalefet partisinin genel başkanının Ankara-İstanbul yolunda zift kokusu solumadan, miting-konferans ve toplantılarla iktidara gelmeleri halinde güçlü formüller ışığında adaleti nasıl sağlayacaklarını anlatması, bu köşenin yazarına göre daha mantıklıdır NOKTA!   5 Ekim 2017Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1682 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Genç Bakış Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.061 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]