27 Eylül 2017, 13:33 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Kaymakam Sedat Yıldırım'ın Rektöre ziyareti

Kaymakam Sedat Yıldırım'ın Rektöre ziyareti

Kaymakam Sedat Yıldırım'ın Rektöre ziyareti...


Sedat Yıldırım Rektör Prof. Dr. Yusuf Şahin’i ziyaret etti.

Kaymakam Sedat Yıldırım, Aksaray Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Akın’a yaptığı ziyaretinden sonra Başsavcı Ramazan Akın ile birlikte Aksaray Üniversitesi Rektörü Yusuf Şahin’i ziyaret ettiler.

Ziyaret sırasında Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin; kurum olarak, memleket menfaatine olan her çalışmaya samimi şekilde destek verdiklerini söyledi.

Rektörü Yusuf Şahin ayrıca; Şereflikoçhisar’da iki okullarının olduğunu, bu okulların gerek fiziki ve akademik gelişimi, gerekse tercih edilirliği noktasında İlçe yöneticilerinin de katkılarıyla çalışmalar yaptıklarını ifade ederek; “İlçemizdeki okullarımızda ciddi bir sorunumuz yok. Devam eden bir takım çalışmalar da mümkün olan en hızlı şekilde tamamlanacak. Hem öğrencilerimize, hem de akademisyenlerimize güzel bir kampüs oluşturma gayretindeyiz” dedi.

Ziyaretlerinden dolayı Başsavcı Akın’a da teşekkür eden ASÜ Rektörü, kurumlar arası işbirliklerine dikkat çekti. Memleket menfaatine olan her çalışmaya ellerinden gelen tüm desteği verdiklerini ve bu şiarla yola devam ettiklerini ifade eden Şahin, “Biz şehrimizi, milletimizi çok seviyoruz ve sorumluluk alanımızdaki işlerimizi titizlikle sürdürüyoruz” dedi.

Ziyaret, istişareler ve işbirliği içinde yapılabilecek çalışmaların değerlendirilmesiyle devam etti.


  28 Eylül 2017Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1768 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]