27 Eylül 2017, 13:24 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Muhtar Bayram Bayazıt'dan açıklama

Muhtar Bayram Bayazıt'dan açıklama

Muhtar Bayram Bayazıt'dan açıklama...
Bayram Bayazıt: Ramazan Ekinci açıklama nedeniyle özür diledi.


Sanayi mahallesinde oturan Ramazan Ekinci tarafından dile getirilen ve gazetemizde yayınlanan; “Ramazan Ekinci; Böyle asfalt atılır mı?” başlıklı haberimiz üzerine Mahallenin muhtarı Bayram Bayazıt; “Ramazan Ekinci gazeteye beyan vermekle yanlış yaptığını, hatalı olduğunu anlayınca bizden özür diledi” dedi.

“Uzun zamandır mahallesine asfalt atılmadığını, mahallesinin yollarının bozuk olduğu için Büyükşehir Belediye’sine ait firmaya rica ederek mahallenin bozuk yollarına yama asfalt attırdığını” belirten Muhtar Bayram Bayazıt; “asfalt yamasını atan firma işini dört dörtlük yapıyor. Ayrıca asfalt ekibi de çok iyi. Ben firmaya mahalleme attıkları asfalttan dolayı teşekkür ediyorum. Ayrıca; Ramazan Ekinci’nin de gazeteye vermiş olduğu beyandan dolayı da hem kendi adıma hem de Ramazan Ekinci adına firmadan özür dilerim.” şeklinde konuştu.

Geçen hafta gazetemizde yayınlanan haberimizde; Ramazan Ekinci’nin sanayi mahallesine atılan yama asfaltla ilgili şikayetini yazmıştık.

Haberde Ramazan Ekinci’nin; ”Ne böyle asfalt atılır? Ne böyle belediye olur? Bu göstermelik bir şey. Ne yapıyorlar? Seçim yatırımı falan mı yapıyorlar? Sokağımızın yolunun biri yarım yapılırken diğer sokağın yolunu da evin bahçe duvarına kadar yaptılar. Yağmur yağdığı zaman eve yağmur suyu girmez mi? Hiç yapmasalar daha iyiyiydi. Yolun birine de yarım asfalt atılmış. Otlar var diye atmamışlar. Yola yarım asfalt yaması yapmışlar. Seçim yatırımı falan mı yapıyorlar?”dediğini aktarmış, konuyla ilgili olarak Belediye Başkanı Ferda Polat ile de görüştüğünü belirten Ekinci’nin, konuyu Başkana ilettiğini ve Başkanın kendisine, “Oranın Belediyeye ait olmadığını” söylediğini yazmıştık.

Haberin yayımlanmasının ardından Sanayi Mahallesi muhtarı Bayram Bayazıt; “Ramazan Ekinci ile tekrar görüştüğünü, hata yaptığını anlayarak kendisinden özür dilediğini söyledi.

“Uzun zamandır mahallesine asfalt atılmadığını, mahallesinin yollarının bozuk olduğu için Büyükşehir Belediye’sine ait firmaya rica ederek mahallemin bozuk yollarına yama asfalt attırdım” diyen Muhtar Bayram Bayazıt; “asfalt yamasını atan firma işini dört dörtlük yapıyor. Ayrıca asfalt ekibi de çok iyi. Ben firmaya mahalleme attıkları asfalttan dolayı teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Ayrıca Muhtar Bayram Bayazıt; ”Haberde, Ramazan Ekinci’nin atılan asfalt yaması için Belediye Başkanı Ferda Polat’ın yanına gittiğini ve konuyu dile getirdiğini söylediğini yazıyor. Ama sonradan asfaltın Belediye tarafından atılmadığını öğreniyor ve zor durumda kaldığını belirterek bizden özür diliyor” şeklinde konuştu.

“Ben bir mahalle muhtarıyım. Mahallem için çalışmak zorundayım” diyen Sanayi Mahallesi Muhtarı Bayram Bayazıt; “Mahallemin sorunlarının çözülmesi için her zaman çalışıyorum. Mahallemin en büyük sorunu asfalt idi. Çok sağolsunlar firma tarafından mahallemin asfaltını da atıyoruz. Çok memnunum” dedi.   28 Eylül 2017Yönetici tarafından yazılan bu haber, 2369 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.049 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]