27 Eylül 2017, 13:12 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Organize Sanayi Bölgesinde gelişmeler

Organize Sanayi Bölgesinde gelişmeler

Organize Sanayi Bölgesinde gelişmeler...


İlçemizde gerçekleşmesi yılan hikayesine dönen Organize Sanayi Bölgesinde gözle görülür gelişmeler kaydedildiği gözleniyor.

Kaymakam Sedat Yıldırım’ın projelerinden biri olan OSB’de mütevelli heyeti oluşturulduktan sonra sorunlu parseller ve meralar da hallolmaya başlanıldı.

Geçtiğimiz hafta Kaymakamlık Tuzgölü toplantı salonunda, Kaymakam Sedat Yıldırım Başkanlığında, Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis heyet toplantısı yapıldı.

Toplantı da; Hem alt yapı projesi için hem de İmar uygulaması için iki tane komisyon oluşturulduğu ve çalışmalara devam edildiği belirtildi.

Bazı sorunlu şahıs parselleri ve sorunlu meraların olduğu OSB’de Cuma günü bu sorunlu parsellerin ve sorunlu meraların giderildiği, sadece bir tane davalı parselin bulunduğu, oranın da halledileceği belirtilirken daha sonra OSB’nin alt yapısı için ihaleye çıkarılabileceği ve 2018 yılının başından itibaren de OSB’nin alt yapı çalışmalarının başlanabileceği ifade edildi.


   28 Eylül 2017Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1533 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


The Citizen
Hadi artık.. Yapın şunu..
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.092 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]